کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ چیز جالب از راه‌یابی والیبال ایران به المپیک ریو که امروز باید بدانید

پس از برد زیبای تیم والیبال ایران در برابر لهستان و قطعی شدن حضور ایران برای اولین بار در رقابتهای والیبال در المپیک  اخبار زیادی درباره‌ی این رویداد ورزشی غرورآفرین در رسانه‌های ورزشی و غیر ورزشی انتشار یافت که با توجه به اهمیت و جذابیت موضوع بر آن شدیم ۵ تصویر و خبر زیبا از توییت تبریک روحانی تا تراشیدن ریش سرپرست تیم والیبال توسط سعید معروف را که از دیروز تا به امروز انتشار یافته است در این نوشتار بیاوریم. با بازده همراه شوید.

۱.تیم ملی والیبال ایران با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل تیم لهستان توانست به المپیک ریودوژانیرو راه پیدا کند. این رویداد فرخنده ورزشی برای همه شادی آفرین بود و حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، نیز صعود تیم ملی والیبال این کشور به المپیک ریو را در شبکه اجتماعی توییتر تبریک گفت.

توییتر روحانی

۲.صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک ۲۰۱۶ ریو برای  وزارت خارجه آمریکا نیز جالب بود و بخش فارسی وزارت خارجه امریکا با انتشار متنی در توئیتر صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک را تبریک گفت.

۳.پس از پیروزهای غرورآفرین تیم والیبال ایران اتفاقی جالب توجه نیز رخ داد و آن تراشیدن ریش امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی توسط بازیکنان بود. خوش خبر عهد کرده بود که تا تیم ملی به المپیک نرود ریش های خود را نتراشد.

پس از این اتفاق فدراسیون جهانی والیبال درخصوص کسب سهمیه المپیک تیم ایران و تراشیدن ریش سرپرست تیم ملی در سایت رسمی خود نوشت:

۵۲ سال است که والیبال المپیکی شده است اما برای بازیکنان و طرفداران ایران به یک رویای طولانی مدت تبدیل شده بود. حالا این آرزو محقق شده است. ایران پس از ناکامی های متعدد سرانجام به المپیک رسید. دو ماه تمرینات فشرده و چند بازی دوستانه در فرانسه و ژاپن، ایرانی ها را در موقعیتی قرار داد که بزرگترین قدم زندگی شان در ورزش والیبال را بردارند.

ایران توانست لهستان قهرمان جهان را ۳-۱ شکست دهد تا رویای المپیک شان محقق شود. اما این موفقیت برای امیر خوشخبر سرپرست تیم ایران به قیمت از دست دادن ریش هایش تمام شد. او به بازیکنان قول داده بود که در صورت صعود به المپیک ریشهایش را خواهد تراشید که پس از بازی سعید معروف کاپیتان ایران در رختکن ریشهای او را زد اما خوش خبر همچنان مرد خوشحالی است!

تراشیدن ریش های امیر خوشخبر

۴.  تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین دیدار انتخابی المپیک خود امروز صبح (۱۶ خرداد ۹۵) با حساب ۳ بر ۲ ونزوئلا را مغلوب خود ساخت و موقتا در صدرجدول ایستاد.تیم ملی والیبال ایران در هفتمین و آخرین دیدار انتخابی المپیک خود صبح امروز ساعت ۵:۴۵ در سالن متروپولیتن ژاپن برابر ونزوئلا به میدان رفت و در پایان موفق شد، این حریف آمریکای جنوبی خود را از پیش رو برداشته و موقتا صدرنشین جدول رده بندی شود.

دیدار ایران - ونزوئلا

۵. سرمربی تیم ‌ملی والیبال از حضور بازیکنان جوان و قوی در تورنمنت بعدی که لیگ جهانی است خبر داد.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رائول لوزانو در نشست خبری بعد از بازی تیم ‌ملی ایران برابر ونزوئلا، گفت: «خولیو ولاسکو، سرمربی پیشین تیم ‌ملی والیبال ایران استارت برنامه حضور در المپیک را از حدود هشت سال پیش زد. ما در حال‌ حاضر دو تیم در ایران داریم و برای تورنمنت‌ بعدی (لیگ جهانی که از ۱۷ ژوئن شروع می‌شود) آماده می شویم. تمام بازیکنان ما در خارج بازی نمی‌کنند، اما بازیکنان جوان و قوی را انتخاب می‌کنیم و با آنها کارهای بزرگی را انجام می‌دهیم.»

تحریریه سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

راه یابی تیم والیبال ایران به المپیک

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی