کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ راهکار عالی برای اینکه چگونه جذاب باشیم

اسکار وایلد در کتاب بادبزن خانم ویندیر مر می‌گوید “تقسیم‌بندی آدم‌ها به خوب و بد بیهوده است. آدم‌ها یا خوشرو هستند یا کج‌خلق”! ما هم در این مقاله ۵ راهکار عالی برای اینکه چگونه جذاب باشیم را آورده ایم پس با ما همراه باشید.

چگونه جذاب باشیم

رابرت فولگهم در کتاب “هرچه لازم بود بدانم در مهدکودک آموختم” طرحی برای موفقیت و اینکه چگونه جذاب باشیم به ما می‌دهد. تقریبا سه دهه‌ بعد، گفته‌هایش هنوز برای اهل خرد مناسب و کاملا به‌جاست. با رجوع به این کتاب بریده‌هایی از این گفته‌ها که ویژگی‌های آدم‌های جذاب و خوشرو را به روشنی بیان می‌کنند در ادامه می‌آید.

مطلب مرتبط: جذابیت ظاهری زنان برای مردان مهمتر از صداقت آن ها است

۱. با بقیه بجوشید

از همه مهم‌تر این‌که با دیگران بجوشید. خودتان باشید و ضعف‌های‌تان را بپذیرید. وقتی کسی را می‌بینید لبخند بزنید، نه فقط با لب‌ها بلکه با چشم‌های‌تان لبخند بزنید. چشم‌ها ابزار ارتباطی قوی‌ هستند. گشاده‌رو و صمیمی باشید. با اعتماد به نفس باشید و حق خودتان را بگیرید.

۲. هیچکس را اذیت نکنید.

به دیگران احساس خاص بودن بدهید. هر کاری را که خوب انجام می‌دهند تعریف کنید. هر کسی یک ویژگی خوب دارد. صادق باشید و علاقه نشان بدهید. سوال کنید و به حرف‌هایی که برای گفتن دارند گوش کنید. مردم را تشویق کنید تا درباره‌ی خودشان بگویند. به چشم‌های‌شان نگاه کنید، و ارتباط فیزیکی برقرار کنید. تماس یک ابزار تقویت کننده‌ی حسی است. از آن عاقلانه و با احتیاط استفاده کنید.

۳. پیش دیگران از وسایل الکترونیکی دوری کنید.

همه‌ی توجه‌تان را به آدم‌ها بدهید. بگذارید بدانند که واقعا از دیدن‌شان خوشحال هستید و به آنها گوش می‌کنید. نه تلفن، نه توییت، نه هیچ وسیله‌ی الکترونیکی دیگر.

مطلب مرتبط: آیا راز جذابیت این است؟

۴. به تمیزی ظاهری تان اهمیت دهید.

لباس بخشی از جذابیت است. در موردآراستگی و بهداشت فردی حساس و دقیق باشید. به لباس‌تان اهمیت ویژه‌ای بدهید. به خاطر آدمی که هستید در یادها بمانید نه لباسی که ‌می‌پوشید.

۵. خوش‌اخلاق باشید.

‌آشفتگی‌ها را از خود دور کنید و انرژی‌های منفی را از بین ببرید. نگرش مثبت همیشه دلنشین است. مثل مادربزرگم که همیشه می‌گفت “با عسل مگس‌های بیشتری می‌توانی بگیری تا سرکه”.

این توصیه‌ها را به ذهن بسپارید، و به یاد داشته باشید که می‌توانید شخصیت خوش‌رو پرورش بدهید که مردم را بر آن می‌دارد به روش‌های مثبتی پاسخ شما را بدهند.


تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: inc

۵ راهکار عالی برای اینکه چگونه جذاب باشیم


 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی