کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ نشانه که سرنوشت شما به هم گره خورده است

از خود بی‌خود شدن در عشق یکی از تجربه‌های جادویی در زندگی و سرنوشت ما است. وقتی شخص جدیدی را ملاقات می‌کنید، سوالاتی در ذهن‌تان پدیدار می‌شود: ماندنی است یا رفتنی؟ آیا او همان کسی است که منتظرش بودم؟ آیا با هم سازگاری دریم؟ آیا او عشق حقیقی من است؟ شما همیشه نمی‌دانید که آیا برای هم ساخته شده‌اید یا نه. اما گاهی اوقات به راحتی می‌توانید کمی از طرف مقابل‌تان فاصله بگیرید و در قلب‌تان را بگشایید و ببینید چه پیش روی‌تان قرار دارد.

۵ نشانه که سرنوشت شما به هم گره خورده است

در این نوشتار ۵ نشانه می‌بینید که سرنوشت شما به هم گره خورده‌است:

۱. شما می‌توانید صادق باشید.

هنگامی که شما به خودتان اجازه‌ بدهید که با طرف مقابل راحت و بی‌پرده صحبت کنید، خود واقعی‌تان هستید. انتخاب شما این است که اصیل و راستین باشید. پذیرفتن معایب خودتان و معایب شخص مقابل‌تان کار خوب و زیبایی است. دانستن داستان‌ طرف مقابل و در میان گذاشتن داستان‌تان با او، نوعی رهایی است. همین صادق بودن است که عشق واقعی را شکوفا می‌کند. اگر شما می‌توانید همه چیز را با طرف مقابل‌تان در میان بگذارید بدون این‌که احساس کنید کسی شما را مدام موشکافی می‌کند و مورد انتقاد قرار می‌دهد، پس شخص بسیار ارزشمندی را در کنارتان دارید.

“چه اتفاقی می‌افتد زمانی که آدم‌ها دروازه‌ی قلب‌‌شان را باز می‌کنند؟ آنها احساس بهتری خواهند داشت. “~ هاروکی موراکامی

مطلب مرتبط: ۱۱ نشانه عشق دروغین را بشناسید

۲. شما به یکدیگر احترام می‌گذارید.

قدردانی متقابل نیازمند سطح بالغی از اعتماد و احترام است. احترام مستلزم صداقت است. حقیقی‌ترین شکل عشق این است که چگونه در یک رابطه با هم رفتار کنید. در این حالت از احترام است که چیزهایی را با هم درمیان می‌گذارید که به هیچ‌کس دیگری نمی‌گویید. احترام را باید خودمان کسب کنیم. هنگامی که شما در رابطه‌ای هستید که پشت‌گرمی و امنیت برای‌تان دارد، پس جفت خودتان را پیدا کرده‌اید.

“لحظه‌ای که به کسی بیش از حد احترام بگذارید و او را بی‌عیب بدانید، او اهمیت زیادی برای شما قائل نخواهد شد. نکته‌ی کلیدی این است که به یک اندازه به هم احترام احترام بگذارید.” ترسا مامرت

۳. حسود و متعصب نیستید.

شما اشتیاق زیادی برای سپری کرن زمان در کنار هم دارید اما فاصله‌ی کافی نیز بین‌تان وجود دارد. در رابطه‌ی شما هیچ تعصب بی‌موردی وجود ندارد زیرا شما هنوز هم هر کدام فردیت خود را دارید. هیچ تنشی در اثر نگرانی‌های پیشین وجود ندارد چرا که شما در تمام مدت چه کنار هم باشید و چه دور از هم، احساس آرامش دارید. شما زمانی را با دوستان‌تان و جدا از هم سپری می‌کنید. چه‌قدر ارزشمند است آن لحظاتی که دوباره کنار هم هستید. هیچ‌گونه هم‌وابستگی یا احساس تملک نسبت به طرف مقابل بین شما وجود ندارد. شما عاشق سپری کردن زمان در کنار یکدیگر هستید اما مهم است که آزادی بیان و علائق جداگانه‌ای نیز داشته باشید.

“آدم‌های نامطمئن، تنها سایه‌ای از مشکلات روی زندگی‌تان ایجاد می‌کنند زیرا آنها به نوری که در زندگی‌تان وجود دارد، حسادت می‌کنند و و از شب‌های تاریک و بی‌ستاره‌ی خودشان هم خسته‌ هستند. ~ شانون ال. آلدر

۴. شما با هم می‌خندید.

شوخی و مسخره‌بازی طبیعی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید همدیگر را دست بیندازید و بخندید. خنده همیشه در رابطه‌ی شما وجود دارد. بسیاری از مواقع این نوع روابط با یک دوستی ساده شروع می‌شود. شما به اندازه‌ای برای یکدیگر ارزش قائل می‌شوید که خودتان باشید. این یک نقطه‌ی سالم در رابطه است. اگر شما می‌توانید همراه با شریک زندگی‌تان به خودتان بخندید، بدون این‌که فکر کنید او به شما طعنه زده‌است، پس رابطه‌تان بسیار بسیار خاص دارید. این نوع از روابط بدون دردسر و تواَم با آرامش هستند.

“هیچ‌کس نمی‌تواند خورشید، ماه، یا ستاره‌ی شما باشد تا زمانی که دنیای خودتان را داشته باشید.” ~ کِی ام دوچرتی

مطلب مرتبط: کدام تیپ شخصیتی بهترین شریک زندگی و عشقی برای شما است؟

۵. شما همدیگر را بالا می‌برید.

شما یکدیگر به بهترین نسخه از خودتان تبدیل می‌کنید. شما تبدیل به کاشفان و ماجراجویانی می‌شوید تا راه‌هایی را برای آوردن شادی به زندگی طرف مقابل‌تان پیدا کنید. شما همه چیز را بدون این‌که احساس کنید مورد قضاوت طرف مقابل قرار گرفته‌اید، می‌پذیرید. این نوع روابط هستند که به بهترین شکل بهبود می‌یابند. اگر رابطه‌تان بر اساس تحسین هم و الهام‌بخشی به یکدیگر است، شما، گوهر زندگی‌ و سرنوشت تان را پیدا کرده‌اید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: powerofpositivity

۵ نشانه که سرنوشت شما به هم گره خورده است


 

مطالب مرتبط
۵ درس حیاتی برای آدم های حساس
۷ چیز از آینده تان که حالا باید بدانید
تاثیر مصرف استامینوفن در روابط افراد
۱۰ علامت دروغگویی که باید بدانید
کمبود پروتئین را با این ۶ نشانه بشناسید
۷ نشانه که انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می ­کند
۵ نشانه بی حوصلگی و راه‌های عالی مقابله با آن
کنترل مغز: این ۴ سوال را از خودتان بپرسید تا مغزتان تغییر کند
نظریه دو وجهی عشق : ۲۶ باور آدم ها از عشق
ابعاد عشق : ۳ بعد عشق که عاشقان تجربه می کنند
بحران میانسالی :‌۱۰ نشانه که از بحران میانسالی رنج می‌برید
خوراکی مخرب برای پوست: ۵ خوراکی که برای پوست تان سمی هستند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی