کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی‌ها است

در این نوشتار به ۵ نشانه پرداخته می شود که می گویند روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی‌ها است .

جدایی روح از بدن یعنی مرگ. این اتفاق برای همه خواهد افتاد. جسم از بین میرود ولی روح پایدار و همیشگی است.  از دست دادن کسی که خیلی به او نزدیک بودید دشوار و جان‌فرسا است. هیچ‌کس شکی در آن ندارد و نیازی به گفتن آن نیست. همه‌ی ما کسانی را از دست داده‌ایم. این واقعیت تلخ زندگی است. با این که آنها از نظر فیزیکی ما را ترک گفته‌اند، ولی باز هم گاهی ممکن است نزدیک‌مان باشند…

روح

 

روح از دست رفته گان همه جا حضور دارد ولی ما احساس نمی‌کنیم. در اینجا به ۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی‌ها است، اشاره شده است.

۱. رایحه‌اش را استشمام می‌کنید.

هر وقت روح عزیزتان در نزدیکی‌تان باشد، به چند راه ابراز وجود ‌می‌کند. یکی از مرسوم‌ترین راه‌ها اتساع رایحه است. رایحه‌ی هر فرد قوی‌ترین راه ارتباطی او است. این رایحه می‌تواند بوی تنباکوی پیپ، یا عطر، یا حتی بوی غذای مورد علاقه‌تان باشد. آن را بشناسید. این پیامی است که مستقیما از سوی عزیز مرحوم‌تان به شما فرستاده‌شده است.

مطلب مرتبط : زمان مرگ چه اتفاقی برای انسان می افتد

۲. به خواب‌تان می‌آیند.

این یکی از رایج‌ترین روش‌های تعامل روح‌ها با ما است. ذهن‌های نیمه‌آگاه‌مان دنیای ارواح را بیش‌تر می‌پذیرند و باور می‌کنند، و اغلب به آنها اجازه‌ی ورود می‌دهند. خواب‌هایی که در آن‌ها روح هست معمولا به‌طور شگفت‌انگیزی واقعی هستند و چندان رویایی و خواب‌گونه نیستند. به معنی این خواب‌ها خیلی توجه کنید. شاید پیامی از دنیای پس از مرگ باشد.

۳. وسایل‌تان گم می‌شود.

هنگامی که پی‌می‌برید وسایل‌تان از محلی که آنها را قرار داده‌بودید جابه‌جا شده‌اند هوش و حواس‌تان را از دست می‌دهید. شاید یکی از اقوام یا دوستان فوت‌شده دارد با شما شوخی می‌کند. احمقانه به نظر می‌رسد اما، این‌ واقعیت که فوت کرده‌اند صرفا به این معنی نیست که دیگر دوست ندارند سربه‌سرتان بگذارند. به شوخی‌های‌شان بخندید.

مطلب مرتبط : تجربه نزدیک به مرگ چگونه بر ما اثر میگذارد

۴. افکار غیرعادی.

شاید افکاری را تجربه کنید که گویی افکار خودتان نیستند، انگار شخص دیگری موضوع تک‌گویی ذهنی‌تان را انتخاب می‌کند. شاید این نشانه‌ای باشد که عزیز مرحوم‌تان هنوز با شما است. اگر احساس می‌کنید به چیزی عجیب یا غیر عادی فکر کرده‌اید، زمانی را به آن اختصاص دهید و درباره‌اش بیندیشید. به‌ویژه اگر تک‌گویی یا مونولوگ‌های ذهنی‌تان طوری آغاز می‌شود که انگار خودتان نیستید.

۵. نشانه‌هایی در مراسم خاک‌سپاری

براساس نظر جیمز ون پراگ، یک واسطه‌ی احضار روح مشهور، روح ما در مراسم خاک‌سپاری‌مان شرکت می‌کند. روح‌ها در محیط پرسه می‌زنند و سعی می‌کنند به کسانی که دوست‌شان دارند آرامش بدهند و نشانه‌هایی بدهند که همه‌چیز خوب است. اما چون اغلب آدم‌ها به‌شدت اسیر اندوه هستند، این نشانه‌ها دیده نمی‌شوند. هنگام شرکت در مراسم خاک‌سپاری نشانه‌هایی را که روح‌ها می‌فرستند دریافت کنید.


 ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مینا بنادکوکی

منبع:هایر پرسپکتیو

۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی‌ها است


 

(مشاهده ۲,۰۴۰ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی‌ها است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫327 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت