کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ نشانه‌ی شگفت‌انگیز عارضه قلبی

اگر از نشانه های عارضه ی قلبی آگاه نیستید این مقاله می تواند کمک بزرگی به سلامت شما کند، با ما همراه باشید تا ۵ نشانه‌ی شگفت‌انگیز عارضه قلبی را بشناسید.

1upset_stomachs.jpg

۱.ناراحتی شکم

فشار شکمی که می‌تواند به چیزی مربوط باشد که تازه خوردید ممکن است به حمله‌ی قلبی بینجامد- به ویژه اگر احساس خستگی یا تنگی نفس را تجربه می‌کنید. هر قدر زودتر درمان شوید، پیش‌گیری بهتری است، پس اگر دل درد شدیدی دارید که توام با درد و تهوع است همین حالا به ارژانس بروید.

2sowllen legs.jpg

تورم پاها

۲.تورم پاها

تورم یا درد پاها- به ویژه اگر نفس نفس می‌زنید یا درد قفسه‌ی سینه دارید- می‌تواند نشانه‌ای از ترومبوز(لختگی) وریدی عمیق باشد. این وضعیت می‌تواند با انسداد شریان‌هایتان زندگی‌تان را تهدید کند، پس هر چه زودتر به دکتر خود تلفن کنید و مشکل را بگویید.

3discolored eyelids.jpg

تغییر رنگ پلک ها

۳.تغییر رنگ پلک‌ها

اگر پلک‌های‌تان زرد شود یا نقاط زرد رنگ داشته باشد، شاید کلسترول شما بالا باشد که می‌تواند شما را در معرض ریسک عارضه‌ی قلبی قرار دهد. سطوح کلسترولتان را آزمایش کنید، و اگر بالا هستند با پزشکتان درباره‌ی گام‌هایی که می‌توانید بردارید تا آنها را پایین آورید صحبت کنید، چه با دارو، چه تغییر رژیم غذایی چه با فعالیت ورزشی یا فیزیکی.

4red sore.jpg

لثه ی قرمز

۴.لثه ی قرمز

عارضه‌ی قلبی و عروقی می‌تواند در صورتی ایجاد شوند که باکتری‌ها به جریان خون وارد شوند و در دریچه‌های قلب تجمع کنند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویزیت دندان پزشکتان به طور مرتب برای درمان التهاب یا ورم لثه از طریق درمان پریو‌دانتال(پاکسازی اساسی) ممکن است ریسک عارضه‌ی قلبی را کاهش دهد.

5blue finger.jpg

انگشتان آبی

۵.انگشتان آبی

اگر متوجه رنگ مایل به آبی در انگشتان دست یا پا((چه در نوک انگشتان یا در کل انگشتان)، دستان، نرمه‌ی گوش، لبان یا سینه‌های‌تان شدید به دکترتان مراجعه کنید. شاید به این دلیل باشد که اکسیژن کافی در بافت‌های‌تان نیست، و این می‌تواند نشانه‌ای از ضعف و عارضه‌ی قلبی باشد.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: ام اس ان

//بازده//

مطالب مرتبط
احساسات منفی چگونه در بخش‌های مختلف بدن درد ایجاد می‌کنند
۶ علامت برای تشخیص حمله قلبی ۱ ماه قبل از وقوع و غافلگیر شدن
خواص گردو برای سلامتی
مرگ ناگهانی قلبی در جوانان چگونه است؟
با لمس پنجه پایتان از مشکل قلبی تان باخبر شوید
۵ راه آسان برای افزایش کلسترول خوب در بدن‌تان
۶ مهمترین خواص شاهدانه برای سلامتی که نمی‌دانستید
ریسک رابطه جنسی برای بیماران قلبی چیست
خواص آجیل برای کاهش ریسک بیماری قلبی
۵ نشانه تشخیص اینکه بیماری قلبی دارید یا دچار اضطراب شده اید
۱۱ نشانه هشداردهنده ناراحتی های قلبی که باید بدانید
درد قفسه سینه: ۱۹ دلیل اصلی بروز درد قفسه سینه

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی