کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ خودرو با کمترین میزان فروش در بازار ایران کدامند؟

ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ترکیب بازار خودروهای سواری ایران در نیمه دوم سال گذشته، ۵ خودرو در گروه‌های قیمتی مختلف را دارای کمترین سهم بازار معرفی کرد.

به گزارش بازده و به نقل از ایسنا، بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ترکیب بازار خودروهای سواری ایران در نیمه دوم سال گذشته، در خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی ام‌وی‌ام ۱۱۰ با داشتن ۲.۸ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

mvm110.jpg

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز خودروی تندر ۹۰ اتومات با ۰.۲ درصد سهم بازار در این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است. در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز خودروی کیاپیکانتو با داشتن یک درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا صد میلیون تومان نیز خودروی میتسوبیشی لنسر ۱۶۰۰ با داشتن ۲.۷ درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی سوزوکی گراند ویتارا با داشتن ۳۹.۵ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی هیوندا سوناتا با داشتن ۴.۹ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

سایت کسب و کار بازده

 

مطالب مرتبط
گزارش بازار: خودنمایی خودرویی‌ها در بازار سبز
۶ دلیل اصلی نارضایتی مصرف‌کنندگان از خودروهای ایرانی از نگاه مدیر سابق بنز
جدول قیمت روز انواع خودرو در بازار تهران
ورود خودروهای هوشمند تویوتا به بازار
جدول قیمت خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار 
آیا شاهد خودروی بدون راننده خواهیم بود؟
آیا سقوط اپل نزدیک است؟
مافیای بازار خودرو در ایران
۵ باکیفیت‌ترین خودرو تولید ایران
فهرست خودروهای ایرانی که بیشترین استاندارد را دارند
۱۱ خودروی داخلی آلاینده که دیگر شماره‌گذاری نمی‌شوند
تدوین استراتژی فروش :۵ نوع استراتژی فروش برای برنامه‌ریزی و تمرکز عالی

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی