کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ باکیفیت‌ترین خودرو تولید ایران

کارنامه کیفیت ۳۲ مدل خودرو سورای تولید شده در بازار داخل نشان می‌دهد که ۱۸ مدل از خودروهای پرتیراژ نظیر سمند، پراید، پارس، ۴۰۵ و تیبا با دریافت یک ستاره کیفی، جزو کم‌کیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل در اردیبهشت گذشته بوده‌اند.

خودرو

بر اساس تقسیم بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سطح کیفی خودروها از یک تا پنج ستاره تقسیم‌بندی شده که هیچ کدام از خودروهای تولید شده در کشور دارای شرایط لازم برای کسب چهار و پنج ستاره را نداشته‌اند.

بر اساس این گزارش باکیفیت‌ترین خودروهای ایران فقط توانسته‌اند سه ستاره را از نظر کیفی به‌دست آورند که در این میان خودروهایی نظیر ویتارا، نیومزدا۳ و سراتو در رنج قیمتی ۷۵ تا ۱۳۰ میلیون تومان و انواع رنو و رانا در رنج قیمتی ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان حائز سه ستاره از نظر کیفی شده‌‌اند.

بر اساس این گزارش خودروهایی به مانند دنا، انواع پژو۲۰۶، نیو ام وی ام ۳۱۵جک جی۵ و برلیانس دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند و در رده دوم خودروهای باکیفیت ساخت داخل قرار گرفته‌اند.

این گزارش که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده بیانگر آن است که خانواده تیبا و پراید، از سایپا، خانواده پژو ۴۰۵، پارس و سمند از ایران خودرو و لیفان ایکس۶۰، جک اس۵، ام وی ام ایکس۲۳ و ۵۵۰ با کسب یک ستاره در رده کم‌کیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل قرار گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش ۵۶ درصد خودروهای ساخت داخل در رده کیفی یک ستاره، ۱۹ درصد، دو ستاره و ۲۵ درصد در رده کیفی سه ستاره قرار گرفته‌اند.

خودرو جدول

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

خودرو ایرانی باکیفیت

منبع: اقتصاد نیوز

مطالب مرتبط
تفکیک رنگی خودروها طرحی ایده‌آل برای نجات هوای تهران و تهرانی‌ها
قیمت‌ جدید محبوب‌ترین خودروهای سایپا + جدول
عرضه خودروی برقی اپل در سال ۲۰۱۹+ عکس
جدول قیمت خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار 
جدول قیمت جدید خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار
خودرو های آمریکایی به ایران می‌آیند
پشت پرده واردات خودروهای آمریکایی
۲ خودرو داخلی ارزان شد
مافیای بازار خودرو در ایران
پرطرفدارترین شاسی بلندها در ایران در ۱۳۹۶
فهرست خودروهای ایرانی که بیشترین استاندارد را دارند
انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان: پژو ۴۰۵ و پراید نخرید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی