کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۴ نشانه که کسی را در زندگی قبلی تان ملاقات کرده‌اید

ملاقات در زندگی قبلی

شاید به نظر شما این یک تجربه‌ی فوق‌العاده نادر باشد اما نه، ما احتمالا صدها بار در گذشته زندگی کرده‌ایم، و به ما فرصت داده شده‌است که روح‌های زیادی را تجربه کنیم و به آنها عشق بورزیم. علائمی که نشان می‌دهند شما کسی را در زندگی قبلی تان ملاقات کرده‌اید، چه هستند؟

980x

۱. بلافاصله یک واکشن منفی نسبت به آن شخص احساس می‌کنید.

احتمالا در زندگی قبلی‌تان نیز مانند زندگی فعلی دشمن‌هایی داشته‌اید و همه‌ی آدم‌ها باب میل‌تان نبوده‌اند. ممکن است این را درباره‌ی کسی تجربه کنید که حس می‌کنید دوست‌اش ندارید بدون این‌که دلیلی داشته باشید. البته قرار نیست که لزوما از آن شخص متنفر باشید! سعی کنید او را بشناسید. شما در زندگی قبلی‌تان این رنجش و دلخوری را پایان ندادید، بنابراین در زندگی فعلی‌تان آن را پایان دهید.

۲. یک ارتباط ذهنی با آن شخص دارید.

به نظر می‌رسد که می‌دانید آن شخص چه احساسی دارد و قرار است چه حرفی را به زبان بیاورد؛ هر بار که به آن شخص فکر می‌کنید، کمی بعد با شما تماس می‌گیرد یا برای‌تان پیغام می‌فرستد.

مطلب مرتبط: چطور زندگی های قبلی‌‌مان را به یاد بیاوریم

۳. نگاه او آشنا است.

در چشم او نگاه می‌کنید و چیزی بسیار آشنا می‌بینید. او تقریبا بلادرنگ شما را جذب می‌کند. کارشناسان تناسخ معتقدند که این تصادفی نیست. به چشمان آدم‌هایی که ملاقات می‌کنید، توجه زیادی داشته باشید.

۴. بلادرنگ احساس می‌کنید که آن شخص را دوست دارید.

دوست داشتن آدم‌هایی که در زندگی قبلی‌تان دوست داشته‌اید، در زندگی کنونی آسان است. در زندگی آدم‌هایی وجود دارند که بلافاصله با شما سازگار می‌شوند و با آنها ارتباط برقرار می‌کنید. این احساس بسیار واقعی است و آن را زمانی خواهید شناخت که حس‌اش کنید.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

منبع: هایرپرسپکتیو – higherperspectives

زندگی قبلی انسانها

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی