کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳۶۵ ایرانی مفقود هستند

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: ۳۶۵ نفر از زائران ایرانی هنوز مفقود هستند اما ۳۰  نفر از مفقودین از دیشب به کاروان‌های خود بازگشته‌اند.

به گزارش بازده و به نقل از پایگاه خبری تیک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسگر نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در خصوص وضعیت مفقودین ایرانی حادثه منا اظهار کرد: ۳۶۵ نفر از زائران ما مفقود هستند که از دیشب تاکنون ۳۰ نفر از آنان مشخص شدند و به کاروان‌های خود بازگشته‌اند.

منا

وی در ادامه افزود: شب گذشته نماینده ولیعهد عربستان به محل خیمه‌های ما آمد و از جانب وی تسلیت گفت و ما نیز به طور مبسوط شرایط حادثه را بیان کردیم که اگر ماموران سعودی جلوی مردم را نمی‌گرفتند، این حادثه اتفاق نمی‌افتاد.
حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر بیان کرد: حتی اگر بعد از حادثه ماموران سعودی اجازه حضور نیروهای امدادی ما را می‌دادند، آمار تلفات افزایش پیدا نمی‌کرد، ضمن اینکه ماندن جنازه‌ها بر روی زمین تا پاسی از شب بسیار دردناک بود.
وی با بیان اینکه ۱۳۱نفر آمار قطعی فوتی زائران ما است، گفت: ۸۳ نفر مجروح داریم که به بیمارستان‌های هلال احمر در مکه مکرمه منتقل شده‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر گفت: اولویت اول ما این است که نیروهای ما بتوانند به سردخانه‌ها و مراکز درمانی مراجعه کنند تا مفقودین ایرانی حادثه هرچه سریعتر شناسایی شوند و ما بتوانیم خانواده‌های آنان را مطلع کنیم.

سایت کسب و کار بازده

منبع: پایگاه خبری تیک
مطالب مرتبط
پیام تسلیت ظریف در پی حادثه منا
فردا (جمعه) گردن ۲۸ نفر از مسئولین متخلف حادثۀ منا زده خواهد شد.
توئیت جدید حسن روحانی درباره‌ ی قربانیان منا
زمان بازگشت پیکرهای حجاج به کشور
یک دیپلمات ایرانی در میان مفقودان حادثه ی منا
نقشه تقسیم‌بندی قومیتی حجاج درمنا
۳۶۶ مفقود در منا: این فهرست را بخوانید
۲۰ درصد از کشته‌های حادثه‌ی منا ایرانی بودند + نمودار
۲۲۸ جانباخته‌ی ایرانی/ جزییات تشییع پیکر زائران فوت شده
۳ دلیل بر جنایت‌آمیز بودن فاجعه‌ی منا
شمار کشته‌شدگان ایران از لگدکوبی حج تقریبا به ۲ برابر و ۴۶۴ رسید
افشاگری‌های جدید درباره‌ی فاجعه‌ی مرگبار منا

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی