کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳۲۰۰۰ نفر در فهرست انتظار رستوران لختی در لندن

رستوران جدیدی معروف به رستوران لختی در مرکز لندن این تابستان به مشتریانش اجازه می‌دهد لخت غذا بخورند.

رستوران لختی

به گزارش تایم‌اوت، رستوران بنیادی یا رستوران لختی ، که به مدت سه ماه از ماه ژوئن گشایش می‌یابد به بخش‌های با لباس و بدون لباس تقسیم می‌شود و حتی خدمه‌ای لخت دارد که بخش‌های خاصی از بدن‌شان را پوشیده نگه می‌دارند.

این ایده به شدت محبوب بوده است. زمانی‌که بیزنس اینسایدر در ۲۰ آوریل از این رستوران نوشت نزدیک به ۴۰۰۰ نفر برای بلیط نام‌نویسی کرده بودند. تنها یک هفته بعد بیش از ۳۲۰۰۰ نفر در فهرست انتظار وب‌گاه رستوران وجود داشت.

طبق بیانیه‌ی مطبوعاتی که دست‌اندرکاران این رویداد منتشر کردند، بنیادی، که توسط شرکت پروژه‌های موقت لولی‌پاپ ایجاد شده است، با غذاهای گیاهی و غیرگیاهی که با مواد و شیوه‌های پخت کاملا طبیعی تهیه شده‌اند و در بشقاب‌های سفال دست‌ساز همراه کارد و چنگال‌های خوردنی سرو می‌شوند، مفهوم لختی اش را به منو نیز گسترش خواهد داد.

سب لیال موسس لولی‌پاپ در این بیانیه گفت: ” ایده‌ی این رویداد تجربه‌ی آزادی واقعی است، افراد باید این شانس را داشته باشند شبی را بدون هرگونه مواد خارجی تجربه کنند و از آن لذت ببرند: بدون مواد شیمیایی، رنگ‌های مصنوعی، برق، گاز، تلفن و حتی اگر بخواهند بدون لباس.”

چیدمان رستوران هم با پارتیشن‌های بامبو و تخته‌ای و لوازم چوبی زمینی، لخت و ساده خواهد بود در حالی‌که فضا – که هربار پذیرای ۴۶ شام است – با شمع روشن خواهد شد که احتمالا نور مسحورکننده‌تری برای کسانی که برهنه هستند فراهم می‌کند.

لیال در بیانیه‌ی مطبوعاتی گفت

” هرچه مشتریان این رستوران با آن در ارتباط هستند لخت و ساده است.”

بهای بلیط‌ها برای هر نفر ۵۵-۵۶ پوند خواهد بود، و شامل غذا و نوشیدنی در یک منوی مزه نیز می‌شود. این غذاها بر این مبنا در دسترس خواهند بود که هرکس زودتر آمد زودتر هم پذیرایی ‌شود.

مشتریان به لباس‌های شب، رختکن، و کمدهایی دسترسی خواهند داشت که می‌توانند لباس‌ها و زندگی‌های مدرن‌شان را در آن جا بگذارند. مشخص است که عکس گرفتن در آن مطلقا ممنوع است.

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_اسما حسنی

رستوران لختیها

منبع: بیزنس اینسایدر

//بازده//

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی