کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳۰ دقیقه گذاشتن سیر در دهان تان و نتایج باور نکردنی آن

قرن ها از سیر برای درمان بیماری‌های متعدد استفاده می‌شده است. آدم‌ها از آن برای درمان مشکلات قلبی و عروقی مثل هایپرتنشن(فشار خون بالا)، کلسترول بالا، بیماری‌ عروق کرونر، حملات قلبی و تصلب شرایین استفاده می‌کنند و کارآمدی و تاثیر آن در بسیاری از مطالعات به اثبات رسیده است. در این مقاله قصد داریم آنچه را فقط با گذاشتن سیر در دهان تان برای مدت ۳۰ دقیقه اتفاق می‌افتد به شما بازگو کنیم!

۳۰ دقیقه گذاشتن سیر در دهان تان و نتایج باور نکردنی آن

سیر بیشتر به خاطر توانایی‌اش در مهار تصلب شرایین و کاهش فشار خون بالا معروف است، اما آدم‌ها از آن برای پیشگیری از سرطان‌های روده‌ی بزرگ، راست روده، معده، پستان، پروستات و ریه نیز استفاده می‌کرده‌اند. مزایای سلامتی سیر علی‌الظاهر به خاطر ماده‌ی فعال موجود در آن یعنی آلیسین است، که عامل بوی قوی(و ناخوشایند) آن نیز هست. بسیاری از آدم‌ها نمی‌خواهند سیر را در دهان‌شان بگذارند چون نمی‌توانند از بوی آن خلاص شوند، اما انجام ندادن این کار باعث می‌شود بسیاری از خاصیت‌های آن از بین برود.

شما می‌توانید سیر را به صورت خام یا به عنوان ادویه در غذاهای دیگر استفاده کنید، اما چینی‌ها از آن مثل آب نبات استفاده می‌کنند! چینی‌ها عادت دارند حبه‌ی سیر را صبح‌ها به مدت نیم ساعت بمکند تا بدن‌شان را پاکسازی کنند و در این زمینه‌  هم موفقیت‌های بزرگی کسب کرده اند!

این عادت عجیب می‌تواند رگ‌های خونی شما و کل بدن‌تان را به نحو موثری پاکسازی کند. سیر را به مدت نیم ساعت در دهان‌تان بگذارید و بعد آن را به بیرون تف کنید. دندان‌های‌تان را بشورید تا از بوی آن خلاص شوید. این شیوه سلامت کلیه‌تان را بهبود خواهد بخشید، پوست‌تان را تمیز می‌کند، سیستم ایمنی‌تان را قوی می‌کند، برونشیت و سرفه مزمن را درمان می‌کند، اشتهایتان را کنترل می‌کند و می‌تواند به بدن‌تان برای دفع سنگ کلیه کمک کند.

سیر را در دهان‌تان بگذارید و مشکلات سلامتی‌تان را سریع و کارآمد حل کنید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: homehealthyrecipes

۳۰ دقیقه گذاشتن سیر در دهان تان و نتایج باور نکردنی آن


 

مطالب مرتبط
سیر و عسل را ۷ روز ناشتا بخورید و اثرات شگفت‌اش را ببینید
۱۹ خاصیت سیر برای سلامتی که اثبات شده است
۴ کاربرد عجیب سیر که تاکنون نمی‌دانستید
خواص سیر:۵۸ خاصیت سیر که تا به حال نمی‌دانستید
این ۱۳ خوراکی آنتی بیوتیک طبیعی و قوی برای بدن تان هستند
۸ ادویه برای درمان دیابت نوع ۲
۲۸ درمان برای گیجی و منگی سر که آزمایش و اثبات شده اند
تغییر رنگ چشم: ۴۲ ماده غذایی برای تغییر رنگ چشم در ۴۵ روز
سوزش معده: ۱۰ خوراکی که وقتی سوزش معده دارید نباید بخورید
خواص ضد سرطانی سیر و پیاز را بشناسید
۱۰ درمان خانگی عفونت دستگاه تناسلی زنان
مضرات سیر: ۱۷ ضرر و عوارض جانبی سیر که باید بدانید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی