کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۰ جاذبه گردشگری آمریکای جنوبی که همه باید ببینند

آمریکای جنوبی قاره‌ای پهناور با مجموعه‌‌ی وسیعی از تجربه‌های فراموش نشدنی است که برای گردش‌گران لذت‌بخش است. کشورهای این قاره پر از پارک‌های ملی خیره‌کننده، خیابان‌های پرهیاهو، و البته، غذاهای بی‌نظیر است.

۲۰ جاذبه گردشگری آمریکای جنوبی که همه باید ببینند

 ما مجموعه‌ای از ۲۰ چشم‌انداز دیدنی و تجربه‌های دل‌انگیز در آمریکای جنوبی را گردآوری کرده‌ایم. از چشم دوختن به بناهای تاریخی تا حیرت کردن از بلندترین آبشار دنیا، ماجراجویی‌های بی‌شماری در انتظارمان هستند.

  با یک ماشین چهارچرخ متحرک در بزرگ‌ترین سطح نمکی دنیا، یعنی سالار دوییونی واقع در بولیوی، رانندگی کنید.

آمریکای جنوبی

در گذرگاه اینکا تریل پیاده‌روی کنید، این گذرگاه شما را از دره‌ی مقدس پرو به شهر باستانی ماچوپیچو می‌رساند. در طول مسیر صحنه‌های زیبایی از کوه‌ها، جنگل‌های نیمه‌گرمسیری، خرابه‌های امپراطوری اینکا در انتظار گردش‌گران هستند.

آمریکای جنوبی

در بزرگ‌ترین کاروان شادی دنیا در ریودوژانیرو واقع در برزیل به شادی بپردازید.

آمریکای جنوبی

سوار تابی شوید که در کاساد اربُل واقع در اکوادور قرار دارد و منظره‌های خیره‌کننده‌ی آتشفشان تونگوراهوا را ببینید. این‌جا آخر دنیا است.

آمریکای جنوبی

در رودخانه‌ی آمازون، که زیست‌گاه بیش از یک‌سوم گونه‌های حیوانات دنیا است، قایق‌رانی کنید.

آمریکای جنوبی

از جزایر گالاپاگوس، واقع در ساحل اکوادور، دیدن کنید. این‌جا می‌توانید لاک‌پشت‌های دریایی و بسیاری از حیوانات دیگر را از نزدیک ببینید. هر جزیره، از صخره‌های آتش‌فشانی گرفته تا سواحل ماسه‌ای سفید، چشم‌اندازی منحصر به‌فرد دارد.

آمریکای جنوبی

بر فراز کوهستان‌ صخره‌ای فیتزروی آرژانتین، قله‌های آگوخا پوینسِنوت، آگوخا سنت اگزوپری، و قله‌ی مرتفع فیتزروی در ارتفاعات پاتاگونیا خودنمایی می‌کنند و صحنه‌ای تماشایی را به وجود آورده‌اند. می‌توانید هنگام طلوع خورشید ۳ منظره‌ی فیتزوری را تماشا کنید و جنگل‌ها، دشت‌ها، یخچال‌های طبیعی، و آبشارهای خروشان را از نظر بگذرانید.

آمریکای جنوبی

در آرژانتین آسادو را امتحان کنید. آسادوگوشت کبابی لذیذی است. این کباب، یک وعده‌ی غذایی فراموش نشدنی را رقم می‌زند.  

آمریکای جنوبی

در کلمبیا از شگفتی‌های کانیو کریستالس که در پارک ملی سرانیا دلا ماکارنیا یافت می‌شود حیرت خواهیدکرد. در این رودخانه نوعی گیاه دریایی وجود دارد که در شرایط آب‌وهوایی خاص به رنگ‌های قرمز، آبی، زرد، نارنجی، و سبز در می‌آید، و گفته می‌شود از ژوئن تا دسامبر مانند یک رودخانه‌ی رنگین‌کمانی شگفت‌انگیز از است.

آمریکای جنوبی

از کنار مجسمه‌ی عیسی مسیح در بزریل، که بیش از ۲۰۰۰ پا بالاتر ریودوژانیرو است به مناظر چشم بدوزید. اندازه و طراحی پرابهت این مجسمه باعث شده‌است به عنوان یکی از ۷ عجایب جدید جهان شناخته شود.

آمریکای جنوبی

در آمریکای جنوبی در کارتاخنا د ایندیاز گردش کنید. این‌جا می‌توانید معماری کوچ‌نشینی(کلونی) مربوط به قرن‌های ۱۶ام و ۱۷ام را ببینید. موسیقی، خیابان‌های پر پیچ و خم، و خانه‌های با رنگ‌هایی روشن روزگاری الهام‌بخش آثار کلاسیک واقع‌گرایی جادویی گابریل گارسیا مارکز بوده‌است.

آمریکای جنوبی

با بالگرد بر فراز آبشارهای دیساگو، که مرز آرژانتین و برزیل است و بیش از ۲۰۰ آبشار را در خود جای داده‌است، پرواز کنید.

آمریکای جنوبی

آبشار آنجل را- که با نام سالتو آنخل هم شناخته می‌شود- در پارک ملی کانایما واقع در ونزوئلا ببینید. این آبشار به عنوان بزرگ‌ترین آبشار دنیا، ارتفاعی به بلندی ۳۲۱۲ پا دارد.

آمریکای جنوبی

در اتاولو واقع در اکوادور به خرید بپردازید، این‌جا می‌توانید رنگین‌کمانی از منسوجات، شال‌ها، نگاره‌های دیواری، کیف‌های دستی، و ژاکت‌های بافتنی را بخرید.

آمریکای جنوبی

در  پونت دل‌دیابلو، واقع در اروگوئه، آرام بگیرید. این‌جا می‌توانید آب‌هایی به شفافیت بلور، جوانان بسیار، و فضایی آرامش‌بخش بیابید.

آمریکای جنوبی

معماری نئوگوتیک شگفت‌انگیز عبادت‌گاه لاس لخاس شما را به تحسین وامی‌دارد، این عبادت‌گاه گلوگاهی در مرز بین کلمبیا و اکوادور ایجاد کرده‌است. قبل از دیدن فضای درونی شگفت‌انگیز عبادت‌گاه، مناظر تماشایی آن، که ۱۵۰ پا بالاتر از رودخانه‌ی بین صخره‌ها و آبشارهای باشکوه است، شما را متحیر خواهد کرد.  

آمریکای جنوبی

برای یک تجربه‌ی ماجراجویانه، در منطقه‌ی شل‌بیچ، واقع در گینه، لاک‌پشت‌ها را هنگام لانه‌سازی ببینید. از لحظه‌ای که لاک‌پشت‌های مادر برای تخم‌گذاری ماسه‌ها را کنار می‌زنند تا وقتی لاک‌پشت‌های تازه متولدشده در میان ماسه‌ها راه‌شان را به سوی دریا باز می‌کنند، منظره‌ای تماشایی خلق می‌شود.

آمریکای جنوبی

در تاکستان‌های مندوزا واقع در آرژانتین قدم بزنید. این تاکستان به خاطر تولید نوشیدنی‌های متنوع و فوق‌العاده مشهور است. این‌جا می‌توانید در محیطی متحیرکننده نمونه‌هایی از انگور بنفش را مزه کنید که برنده‌ جایزه شده‌اند.

آمریکای جنوبی

در پارک ملی تورس دل پین واقع در شیلی، کوه‌های سر به فلک کشیده، کوه‌های یخی شگفت‌انگیز، و حیات وحش نایاب را ببینید. اشکال گرانیتی غول‌پیکر، که تحت فشار یخ‌های شناور تشکیل شده‌اند، منظره‌های بی‌نظیری ایجاد کرده‌اند.

آمریکای جنوبی

به صحرای آتاکای شیلی بروید، آن‌جا می‌توانید ، مناظر متحیر‌کننده‌ای از غروب خورشید را از فراز کوه‌های آند ببینید. سپس در شام‌گاه از  خیال‌پردازی‌های شگفت‌انگیز لذت ببرید.

آمریکای جنوبی

مطالب مرتبط:

۵۰ زیباترین شهر جهان شامل اصفهان

۱۴ برترین مکان جذب گردشگران در جهان


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

نویسنده: تالیا آواکیان

منبع: فوربس

۲۰ جاذبه گردشگری آمریکای جنوبی که همه باید ببینند


مطالب مرتبط
۱۶ بهترین کشور جهان از نظر شاخص پیشرفت اجتماعی
۴ راز یافتن شغل مناسب که عاشقش هستید
مدل نوآوری: ۵ مدل نوآوری برای آینده کسب و کار
۱۰ اشتباه رایج مسافران در سفر به اروپا
۲۰ راه اجتناب از فرسودگی شغلی در کار
دیوانه کننده ترین آپارتمان های ریز و کوچک دنیا
دانستنی های جالب کسب و کار برای جوانان
۱۰ اشتباه شغلی که دیگر نباید مرتکب شوید
استراتژی بازاریابی قوی: ۸ گام برای ساختن یک استراتژی بازاریابی قوی
بازاریابی محتوا چیست ؟ Content Marketing
۸ کار آدم های موفق که با اعتماد به نفس به نظر برسند
۱۵ کشور که زیباترین مردم جهان را دارند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی