کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به لرستان در پی سیل اخیر

استاندار لرستان گفت: سیلاب اخیر بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت در استان به همراه داشته است.

seil.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایسنا، منطقه لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که با حضور دکتر نوبخت برگزار شد، بیان کرد: سیل اخیر به دو هزار واحد مسکونی خسارات عمده‌ای وارد کرده است.

وی ادامه داد: حدود ۶۰۰ کیلومتر از راه‌های استان نیز دچار خسارت شده و راه ارتباطی ۶۵ روستا نیز قطع شده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه برق ۵۸ روستا قطع شده بود، اضافه کرد: طی ساعات اخیر ۳۸ روستا برق‌شان قطع شده است و تا صبح یکشنبه برق و آب کلیه روستاهای خسارت دیده وصل خواهد شد.

بازوند خسارات وارده به واحدهای مسکونی و تجاری استان در این سیلاب را عددی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: کوهدشت یکی از شهرهایی است که به شدت دچار معضل بیکاری است. در این شهر کمترین صنعت بزرگ دیده می‌شود و سد معشوره می‌تواند بخشی از مشکلات بیکاری و اقتصادی آن را برطرف کند.

وی گفت: علیرغم ابلاغ قرارداد این سد در سال ۹۴، بودجه‌ای برای آن در نظر گرفته نشده است و این در حالی است که یکی از جدی‌ترین مطالبات مردم این شهرستان است.

استاندار لرستان با بیان اینکه با این سد حداقل ۱۵ هزار هکتار از زمین‌های منطقه آبیاری می‌شود و نقش زیادی در گره‌گشایی مشکلات خواهد داشت، از پیگیری‌های ویژه رییس‌جمهور، معاون اول، وزیر و سایر مدیران ارشد کشور برای رسیدگی به سیل‌زدگان لرستان قدردانی کرد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی