کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۱ پیام تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی

پیام های تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی را در ادامه بخوانید. در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رسانه های خبری جهان به سرعت به بازتاب و انتشار این خبر پرداختند و برخی شخصیت های مهم کشورهای مختلف پیام تسلیت ارسال کردند.

۱۰ پیام تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی

خبرگزاری های آسوشیتدپرس، گاردین، یو اس ای تودی، ایندیپندنت، فرانس۲۴ ، بی بی سی، رویترز، سی بی اس، نیوزویک، یدیعوت آحارنوت، پایگاه اینترنتی روزنامه ال پاییس اسپانیا، فاکس نیوز، سی ان ان، نیویورک تایمز، سی ان بی سی، دیلی استار ، ان پی آر، هافینگتون پست و بسیاری از خبرگزاری دیگر جهان، این خبر را درصدر اخبار خود قرار دادند.

رفسنجانی

در ادامه ۲۱ پیام تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی را مرور می کنیم.

۱. ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه

ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه با ارسال پیامی به رئیس جمهور ایران درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. در این پیام که از طریق مجاری دیپلماتیک ارسال شده، از نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی طی سال کارگذشته تجلیل شده است.

۲. کاخ سفید امریکا

جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید: آیت‌الله رفسنجانی شخصیتی برجسته در تاریخ جمهوری اسلامی بود و ایالات متحده تسلیت خود را به مردم ایران اعلام می‌کند.

۳.نارندار مودی، نخست وزیر هند

در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، نارندار مودی، نخست وزیر هند با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود درگذشت ایشان را به ملت ایران تسلیت گفت. وی در پیام خود نوشت: از طرف یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون نفر از هموطنانم عمیق ترین تسلیت ها را برای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به مردم ایران ابراز می دارم.

مطلب مرتبط: ۹ پیام تسلیت منتقدان و مخالفان آیت الله رفسنجانی :کاش با او مهربانتر بودیم

۴. شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت

شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت در پیامی خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفته و ابراز همدردی خود را اعلام کرد. وی رحمت و مغفرت خداوند برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی را برای ملت ایران آرزو کرد. شیخ نواف الاحمد الصباح، ولیعهد و شیخ جابر المبارک نخست وزیر کویت نیز در پیامی هایی جداگانه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

۵.فواد معصوم رئیس جمهور عراق

فواد معصوم رئیس جمهور عراق روز یکشنبه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را به حسن روحانی همتای ایرانی خود تسلیت گفت. دفتر ریاست جمهوری عراق در بیانیه ای اعلام کرد که فواد معصوم پیام تسلیتی را برای حسن روحانی رئیس جمهوری ایران ارسال و درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

۶.شیخ خالد بن حمد الخلیفه  وزیر خارجه بحرین

شیخ خالد بن حمد الخلیفه  وزیر خارجه بحرین در پیام توییتری درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را که از وی به عنوان رئیس جمهور سابق ایران یاد کرد، تسلیت گفت و برای او طلب آمرزش و رحمت خداوند را کرد.

۷. نماینده سازمان ملل متحد در ایران

نماینده سازمان ملل متحد در ایران نیز درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را از طرف تمام کارکنان این سازمان تسلیت گفت.

مطلب مرتبط: ۷ رسانه خبری مهم جهان به درگذشت آیت الله رفسنجانی واکنش نشان دادند

۸.عمار حکیم، رئیس ائتلاف ملی عراق

عمار حکیم، رئیس ائتلاف ملی عراق شامگاه یکشنبه در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به دولت، ملت و رهبر معظم انقلاب تسلیت گفت.

۹.نوری مالکی، دبیر کل حزب دعوت اسلامی و نخست وزیر سابق عراق

نوری مالکی، دبیر کل حزب دعوت اسلامی و نخست وزیر سابق عراق در پیامی درگذشت آیت‌الله رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به آیت‌الله سید علی خامنه ‌ای، رهبر عظیم الشأن جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت.

۱۰.انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی

انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی در پیام توییتری به مناسبت درگذشت آیت‌الله  هاشمی رفسنجانی، ضمن عرض تسلیت، نام این مرحوم را پیوند خورده با انقلاب ایران نام نهاد.

۱۱. مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه

مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه  با انتشار پیامی در شبکه توئیتر، درگذشت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی را به ملت ایران و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
وی در این پیام خود نوشت: با تاثر خبر درگذشت هاشمی رفسنجانی رئیس جمهوری پیشین ایران را دریافت کردم و برای آن مرحوم از خداوند متعال رحمت طلب می کنم و به خانواده وی و ملت ایران نیز تسلیت می گویم.

۱۲. عبدالله گل رئیس جمهوری پیشین ترکیه

 عبدالله گل رئیس جمهوری پیشین ترکیه نیز در پیامی توئیتری نوشت: از شنیدن خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی رئیس جمهوری پیشین ایران بسیار متاثر شدم و این ضایعه را به خانواده ایشان و ملت ایران تسلیت می گویم و امیدوارم روح ایشان در جوار حق تعالی، آرام بگیرد.

پیام تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی

۱۳. سرژ سرکیسیان رییس‌جمهور ارمنستان

توییت رسمی وزارت خارجه ارمنستان از ارسال پیام تسلیت “سرژ سرکیسیان” رییس‌جمهوری این کشور به حسن روحانی به مناسبت فوت آیت الله #هاشمی_رفسنجانی خبر داد.

۱۴. بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه

بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه در روز دوشنبه طی پیام های جداگانه‌ای به مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی درگذشت رئیس‌جمهور پیشین کشورمان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت

۱۵.سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان

«سید حسن‌ نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و اعلام کرد: وی در طول مدت ۳۴ سال ، حامی مقاومت در لبنان بود. آیت‌الله رفسنجانی به آرمان فلسطین و مقاومت در برابر صهیونیست‌ها ایمان داشت.

۱۶.‏محمدنواز شریف، نخست وزیر پاکستان

محمدنواز شریف، نخست وزیر پاکستان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

۱۷.پادشاه عمان

پادشاه عمان در پیامی به رئیس جمهور ایران درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

۱۸.حامد کرزای، رئیس جمهور سابق افغانستان

حامد کرزای، رئیس جمهور سابق افغانستان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

۱۹.دانیل اورتگا رئیس جمهور نیکاراگوئه

دانیل اورتگا رئیس جمهور نیکاراگوئه در پیامی خطاب به رهبرانقلاب درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

۲۰. عبدالملک الحوثی شورای سیاسی انصارالله یمن

شورای سیاسی انصارالله یمن درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. عبدالملک الحوثی: شیخ رفسنجانی به تلاش برای نزدیک کردن فرزندان امت اسلامی معروف بود.

۲۱. امیر قطر

امیر قطر در پیامی به حسن روحانی رییس‌جمهور درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

 


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۲۱ پیام تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی

تسلیت شخصیت های مهم جهان برای درگذشت آیت الله رفسنجانی


هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۳۲۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی