کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ پردرآمدترین ستارگان جهان در ۲۰۱۷ به انتخاب فوربس

فوربس، فهرست پردرآمدترین ستارگان جهان در ۲۰۱۷ را منتشر کرده است و در بالای این فهرست، نام  شان “دیدی” کامز  با ۱۳۰ میلیون دلار  درآمد در سال گذشته، قرار دارد .

۱۰ پردرآمدترین ستارگان جهان در ۲۰۱۷ به انتخاب فوربس

نفر دوم این فهرست، بیانسه با ۱۰۵ میلیون دلار درآمد، است. نویسنده “هری پاتر“، جی.کی. رولینگ،  با ۹۵ میلیون دلار، نفر سوم این فهرست است. رولینگ این جایگاه را به فروش موفق نمایشنامه «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» که به هشتمین کتاب «هری پاتر» ملقب شده، مدیون است. پارک‌های موضوعی «دنیای جادوگری هری پاتر» در استودیوهای «یونیورسال» و اقتباس سینمایی از رمان‌های او هم از دیگر دلایل اضافه شدن به سرمایه این زن نویسنده محسوب می‌شوند.

دریک خواننده با ۹۴ میلیون دلار در جایگاه چهارم قرار دارد. و کریستین رونالدو بازیکن فوتبال با ۹۳ میلیون دلار، به‌عنوان پنجمین چهره‌ پردرآمد جهان شناخته شد.

مطلب مرتبط: ۲۵ جذابترین مرد دنیا

د ویکند که در ۲۹ جولای، تصویرش بر جلد نشریه، چاپ شد، با درآمد ۹۲ میلیون دلار در سال گذشته، در جایگاه ششم قرار دارد. او در متن نشریه، درمورد بازاریابی خود برای ثبت قراداد  بزرگ، طرفداران زیاد و میلیاردها جریان در پلتفرم دیجیتال، پس از به دست آوردن طرفدار در ۲۰۱۰ صحبت می‌کند.

او پیش از لو دادن گام بعدی‌اش گفت:” من، هنگامی که آهنگ‌هایم را می‌نویسم،  تا حدی مانند فیلم  با آن‌ها رفتار می‌کنم. یک شیرینی بصری و سرمایه‌گذاری امیدوارانه در عشق واقعی‌ام، سینما”.

همچنین، در فهرست ۱۰ جایگاه برتر، ستاره بسکتبال، لیبورن جیمز، گروه انگلیسی کلد پلی، مجری رادیو، هاوارد استرن و جیمز پترسن نویسنده نیز  قرار دارند.

پردرآمدترین فرد سال گذشته، تیلور سوئیفت، به جایگاه ۴۹ سقوط کرد.  این خواننده از ۱۷۰  میلیون دلار در سال گذشته، به ۴۴ میلیون دلار رسید.

۱. شان “دیدی” کامز

۲. بیانسه

۳. جی کی رولینگ

۴. دریک

۵.کریستین رونالدو

۶. د ویکند

۷. لیبورن جیمز

۸.کلد پلی

۹. هاوارد استرن

۱۰. جیمز پترسون


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مژگان گوران

منبع: blackamericaweb

۱۰ پردرآمدترین ستارگان جهان در ۲۰۱۷ به انتخاب فوربس


 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی