کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ پرانرژی ترین نقاط زمین که شگفت‌زده‌تان می‌کند

۱۰ پرانرژی ترین نقاط زمین که شگفت‌زده‌تان می‌کند

اگر بخواهیم درباره این پرانرژی ترین نقاط زمین سخن بگوییم باید بدانید که افرادی که به انرژی‌ها حساس هستند بعد از خوابیدن در طول شب در این مکان‌ها رویاهای قدرتمندی می‌بینند، یا از مواجهه با احساسات یا شفافیتی وصف‌ناپذیر صحبت می‌کنند. چنین مکان‌هایی در سطحی معنوی انرژی متمرکز دارند، که به سوالاتی که مدت‌ها است بی‌پاسخ هستند پاسخ دهند. در ادامه ۱۰ پرانرژی ترین نقاط زمین آمده‌است که ما معتقد هستیم قوی‌ترین میدان انرژی را دارند با ما همراه باشید.

پرانرژی ترین نقاط زمین

مطالب مرتبط: ۴ شیوه که انرژی منفی دیگران را جذب نکنیم

۱. ریلا، بلغارستان شاید شگفت‌زده شوید اگر بدانید این دامنه‌ی کوه یکی از مراکز انرژی دنیا است. و اتفاقی نیست که یکی از استادان انرژی قرن ۲۰‌ام به نام بنزا دونو، به عنوان یک فرد بلغاری محلی، ریلا را برای انتقال خرد انتخاب کرد. منطقه‌ای که دریاچه‌ی ریلا را احاطه کرده‌است انرژی خیلی قوی‌ای دارد. افراد حساس‌تر این انرژی را احساس کرده‌اند، و وقتی در آن منطقه مانده‌اند رویاهای عجیبی دیده‌اند.

Rila- Bulgaria Rila- Bulgaria_00

مطالب مرتبط: ۷ گام ساده برای تسلط بر قانون جذب

۲. ماچو پیچو، پرو شهر گمشده‌ی اینکا یکی از مکان‌های مشهوری است که به مراکز انرژی دنیا متصل است. ماچو پیچو در مکانی خاص در ارتفاعات‌اند ساخته شده‌است. این مکان شگفت‌انگیز انرژی قدرتمندی را منتقل می‌کند و به آدم‌ها تجربه‌ای از چیزی می‌دهد که واقعا به دنیای ما تعلق ندارد.

Machu Picchu in Peru Machu Picchu in Peru_00

مطالب مرتبط: قانون قطبیت چیست ؟

۳. سوکوترا سوکوترا از ۴ جریزه‌ی در اقیانوس هند در نزدیکی شاخ افریقا تشکیل شده‌است. بزرگ‌ترین این جزیره‌ها تقریبا ۹۵ درصد مساحت کل مجمع‌الجزایر را گرفته‌است. چشم‌انداز ویژه‌ی آن گیاهان و جانورانی دارد که انگار مستقیما از یک فیلم علمی تخیلی بیرون آمده‌است، و به آسانی می‌تواند به شما بقبولاند که در دنیایی دیگر، یا در دوره‌های ماقبل تاریخ هستید. سوکوترا به خاطر منزوی بودن‌اش گونه‌های گیاهی خاص بسیار زیادی دارد. انرژی معنوی که این‌جا وجود دارد، انرژی‌ای است که می‌تواند روح انسان را مستقیما به کیهان متصل کند.

Socotra Socotra_01

Socotra_02

۴. فلات اولورو، استرالیا اولورو که در مرکز این کشور قاره‌ای قرار دارد، مرکز معنوی استرالیا است. افسانه‌ها می‌گویند این فلات تو خالی است، و یک منبع انرژی معنوی و از پرانرژی ترین نقاط زمین است. مردم بومی آن را تیوکورپا می‌نامند، به معنی “وقت رویا” و قبیله‌های باستانی در اطراف این فلات داستان‌های بسیاری را درباره‌ی “وقت رویا” از خود باقی گذاشته‌اند، که در بعضی غارهای اطراف نقاشی شده‌اند. این قبیله‌ها بر این باور بودند که وقتی یک فرد به این فلات سفر می‌کند، بینش‌های معنوی دریافت می‌کند.

The plateau Uluru The plateau Uluru_00

۵. جزیره‌ی ایستر این یکی از مشهورترین مکان‌های دنیا است، که شهرت‌اش بیش‌تر به خاطر مجسمه‌های غول‌پیکر است. دانشمندان نتوانسته‌اند به ما بگویند چه کسی این مجسمه‌ها را ساخته است، و در کل این جزیره یک راز تمام و کمال است. مجسمه‌های ناتمام، و یک روستای تشریفاتی با ۵۳ اسب سنگی‌اش، بدون پنجره و در تنها تعدادی از عجایب باقی‌مانده است. با این حال، بزرگ‌ترین راز “ناف جهان” است. گفته می‌شود این گودال‌های سنگی دایره‌ای رازهای عالم را در خود دارد، و از مهم‌ترین و پرانرژی ترین نقاط زمین است.

The Easter Island

۶. عبادتگاه بلینتاش عبادتگاه باستانی بلینتاش، در بلغارستان یکی از ۳ نقطه‌ای تشکیل‌دهنده‌ی یکی از برجسته‌ترین مناطق انرژی در اروپا است. این ۳ نقطه بلینتاش، جنگل صلیب، و سنگ کراجاو است. در این فلات صخره‌ای انعکاس طرح بخش‌های کلیدی نقشه آسمان ما قرار دارد. در منطقه‌ی اطراف بلینتاش، یک انرژی قوی وجود دارد، و هزاران نفر پدیده‌های مافوق طبیعی را به مکررا تجربه کرده‌اند.

The Sanctuary Belintash

۷. برات، آلبانی این مکان مایه‌ی غرور معماری آلبانی، و تحت حفاظت یونسکو است. برات ترکیبی بدیع از فرهنگ‌ها، سنت‌ها، و آداب شرقی و غربی را به جلوه گذاشته‌است. این شهر گنجینه‌ی تاریخ آلبانی است و هماهنگی مشهودی بین مذهب و فرهنگ را به نمایش می‌گذارد. در برات آدم‌ها تجربیات‌شان را از انرژی معنوی شفابخش و قدرتمند ذکر کرده‌اند.

Berat - Albania

۸. استون‌هنج، انگلستان استون‌هنج مسلما مشهورترین سازه‌ی خرسنگی در دنیا است. استون‌هنج که به احتمال خیلی زیاد به خورشید تقدیم شده‌است، یک گورستان باستانی است. ممکن است از آن به عنوان رصدخانه‌ی بسیار بزرگ (برای تشخیص اعتدال هوا در بهار و پاییز، م.) استفاده شده‌باشد که با عملکرد اقتصادی جمعیت وابسته به کشاورزی در ارتباط است.

Stonehenge Stonehenge_00

۹. اهرام بوسنی این اهرام خیلی قبل‌تر از دوره‌ی نوسنگی این‌جا بوده‌اند. تحلیل رادیوکربن قدمت این اهرام را قبل از ۱۲۳۵۰ سال نشان می‌دهد. بر اساس این تحلیل، اهرام بوسنی ۱۰۰۰ سال قدیمی‌تر از اهرام مصر است. آنها زیر این اهرام ۳ اتاق و یک دریاچه‌ی آبی‌رنگ کوچک یافته‌اند. این دریاچه پر از آب استریل و پاکیزه است، و هیچ گونه باکتری، جلبک، قارچ، یا ریزجانور در آن پیدا نشده‌است. آب این دریاچه “آب زنده” نامیده می‌شود چون می‌تواند بدن را تصفیه کند. معنی‌اش این است که این امکانات “اتاق‌های شفابخش” هستند.

The Bosnian Pyramids The Bosnian Pyramids_00

۱۰. قله‌ی کایلاش، تبت قله‌ی این کوه برای ۲ مذهب بودا و هندو اهمیت مذهبی دارد. هر دو افسانه‌های خودشان را درباره‌ی این مکان دارند، اما هر دو در این اعتقاد که راس قله خانه‌ی خدایان است، اتفاق نظر دارند. آنها اعتقاد دارند با درنوردیدن این کوه و رسیدن به قله می‌توانید به سعادت معنوی برسید.

Peak Kailash in Tibet Peak Kailash in Tibet_00


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: theearthchild

۱۰ پرانرژی ترین نقاط زمین که شگفت‌زده‌تان می‌کند


 

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. مهدی گفت:

    پس مکه که میگفتن پر انرژی ترین نقطه ی دنیاست چه می شود آیا دروغ میگفتند یا شما آن را ذکر نکردید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی