کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ عبارت که آدم‌های خوشحال هرروز می‌گویند

آیا فکر می‌کنید شخص خوشحالی هستید؟ آدم‌های واقعا خوشحال منتظر نمی‌مانند خوشحالی پیداشان کند، در عوض مثبت‌اندیشی و خوشحالی را به سوی خود جذب می‌کنند. آنها می‌دانند واژه‌های‌شان بهترین ابزاری است که برای خوشحال کردن دیگران دارند، چون خودشان را هم خوشحال می‌کند. این ۱۰ عبارت را که آدم‌های خوشحال هرروز می‌گویند بخوانید.

Your-Words-Affect-Your-Mind-10-Things-Happy-People-Say-Every-Day.jpg

۱. عبارت “از دیدن شما واقعا خوشحالم.”

بخش عظیمی از خوشحال کردن خودتان اطمینان یافتن از خوشحالی آدم‌های اطراف‌تان است. این جمله یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید به کسی بگویید حضورش باعث می‌شود احساس مثبت کنید، و نشان می‌دهد برای او ارزش و احترام قائل هستید.

۲. عبارت “دیدن شما همیشه من را خوشحال می‌کند.”

این جمله میزان تاثیر جمله‌ی قبلی را بیش‌تر می‌برد. همان پیام مثبت قبلی را می‌رساند در حالی‌که به آن شخص القا می‌کند همیشه این قدرت را دارد که به شما حس مثبت بدهد. برای کسی که با او صحبت می‌کنید حس قدردانی، سپاس‌گزاری و خوشحالی به همراه خواهدداشت، و شما نیز برای نشاندن لبخند بر چهره‌ی کسی خوشحال خواهیدشد.

۳. عبارت “پیشنهاد شما را انجام دادم.”

اگر کسی به شما توصیه‌ای کرده‌است، معمولا به این خاطر است که به شما اهمیت می‌دهد و می‌خواهد به شما کمک کند راه‌حلی برای مشکلات‌تان پیدا کنید. بدون شک این باعث خواهد شد احساس خوبی داشته باشید، همه‌ی ما عاشق این هستیم که مورد توجه قرار بگیریم. فرقی نمی‌کند به شما پندی در مورد پس‌انداز کردن بدهند یا قهوه تعارف کنند؛ با گفتن این که به حرفشان گوش‌کرده‌اید و آن‌چه گفته ‌بودند موثر و مفید بوده‌است این توجه را جبران کنید.

۴. عبارت “تا این‌جا خوب آمدی.”

بخش بزرگی از خوشحالی، جشن گرفتن موفقیت‌ها و دست‌آوردها است. چون مستلزم سخت‌کوشی و تلاش است. خوبی‌های‌شان را جبران کنید و به دوستان‌تان به مناسبت موفقیت‌شان هدید بدهید- آنها از این حرکت سپاس‌گزار خواهند بود.

۵. عبارت “واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی…”

از جمله‌ی ۴ یک قدم فراتر بروید و روی موفقیت‌های به‌خصوص آدم‌های محبوب‌تان تمرکز کنید. این به جای این‌که فقط حس خوبی به دوست‌تان بدهد به او اثبات می‌کند یک برنده‌ی سخت‌کوش هستند.

۶. عبارت “میدانم لیاقت بیش‌از این‌ها را داری.”

هرکس گاهی به هل دادن نیاز دارد، به‌ویژه اگر دوره‌ی سختی را پشت سر می‌گذارد. بخشی از یک رابطه‌ی دوست‌داشتنی، راهنمایی کردن دیگران برای دست یافتن به همه‌ی ظرفیت‌شان است. گفتن این جمله به دیگران یادآوری می‌کند چه‌قدر عالی هستند. اگر گفتن این جمله آنها را به موفقیت بیش‌تر سوق بدهد، نظر شما را به یاد خواهند آورد و حسی الهام‌گونه و قدرشناسانه خواهند داشت.

۷. عبارت “دوست دارم نظرت را درمورد… بدانم.”

اگر به کسی عشق می‌ورزید و احترام می‌گذارید، احتمالا برای نظرات‌شان ارزش قائل هستید. هرچند خیلی از آدم‌ها نمی‌خواهند نظرات‌شان را به‌اشتراک بگذارند چون نمی‌خواهند بیش از حد خودمانی یا تحمیل‌کننده به نظر برسند. در عوض به دوستان و همکاران‌تان نشان دهید نظرات‌شان برای‌تان مهم و مناسب است.

۸.عبارت بیش‌تر بگو.”

این جمله هم مهربانانه و هم اطمینان‌بخش است. خیلی از آدم‌ها فکر می‌کنند زیاد حرف زده‌اند و کسی گوش نمی‌کند یا علاقه‌ای ندارد بشنود. این جمله به آنها می‌گوید شما هنوز در حال گوش‌کردن هستید، و برای چیزی که به شما می‌گویند ارزش قائل هستید.

۹.عبارت “خواهش می‌کنم.”

راه‌های زیادی وجود دارد که بگویید متشکر هستید، “اختیار دارید”، “باعث افتخار است” و “انجام وظیفه است”. با این حال بهترین راه برای گفتن آن “خواهش می‌کنم ” است. قدرشناسانه‌تر است و پاسخ خوبی برای تشکرشان است.

۱۰. عبارت “متشکرم.”

خیلی از کلمات این فهرست سپاس و قدردانی را بازتاب می‌دهد. “متشکرم” قوی‌ترین راه آن است، و برای خیلی‌ها قدرت و معنی بیش‌تری پشتش دارد. برای مثال، از خواندن این مقاله متشکرم!

نظرتان درمورد این فهرست چیست؟ آن را با خوشحال‌ترین دوستان‌تان به اشتراک بگذارید و ببینید نظرشان چیست!

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: لایف هک

بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۶۹ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی