کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ زبان بدن مردان که بفهمید جذب شما شده اند

۱۰ زبان بدن مردان که بفهمید جذب شما شده اند

زمانیکه پای جذب شدن مردان به میان می‌آید،بهتر است که ببینیم زبان بدن مردان چه می‌گوید به جای اینکه به کلماتشان توجه کنیم. زمانیکه مردان به طرف کسی جذب می‌شوند معمولاً زبانشان بسته می‌شود و ممکن است گیج و سردرگم به نظر برسند.

بسیاری از زنان در واژه‌ها و کلماتی که مردان به کار می‌برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آن‌ها جذب شده است یا نه. حال آن‌که از زبان بدن مردان نیز می‌توان به این موضوع پی برد.

زبان بدن مردان

به هر حال در اینجا به قسمت‌هایی از زبان بدن مردان اشاره می‌کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برایتان کاملاً مشخص شود:

۱. چشم‌ها

چشمان او به سمت شما دوخته می‌شود ، عمیق نگاه می‌کند و تا اعماق روح شما را می‌کاود. مردمک‌های چشمش سوسو زده و می‌درخشد،و علاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می‌چرخد و اغلب نگاهش نگران است این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگر می‌گردد

مطلب مرتبط : زبان بدن: زبان چشم ها چه می گوید

۲. دهان

زمانیکه مردی به طرف شما جذب شود ،لبخند او حقیقی و واقعی به نظر می‌رسد. زمانیکه به زور لبخند بزند و بخندد به معنی آن است که او با زور و اجبار سعی دارد که مؤدب به نظر برسد.

۳. شانه‌ها

مردان شانه‌های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می‌کنند شانه‌هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می‌رسد.او خود را طوری قرار می‌دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

مطلب مرتبط: زبان‌ بدن :۵۰ اصل زبان‌بدن که حتما باید بدانید

۴. بازوها

بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است ، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف‌ترین نشانه‌های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می‌خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

مطلب مرتبط : زبان بدن دیگران : از دست تا صورت

۵. دستان

جدا از دستان عرق کرده ، دست‌ها می‌تواند به شما نشان دهد که مرد مورد نظرتان به شما جذب شده است یا نه؛زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می‌کند یا آن را روی لباسش می‌کشد ، یعنی اینکه او سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. ممکن است بازوی شما را در حین صحبت کردن لمس کند و این نشان دهنده صمیمیت و نزدیکی بیشتر با شماست.

۶. پاها

پاها او را به کجا می‌برد؟اگر او سعی دارد که برنامه‌هایش را به گونه ای تنظیم کند که همیشه نزدیک شما باشد ، مهم نیست که شما کجا می‌روید ،او سعی خود را می‌کند که به شما برسد و در کنار شما باشد.خواه برای اولین بار باشد که شما او را ملاقات می‌کنید یا تصادفاً جائیکه شما رفته‌اید ظاهر شده باشد ، همیشه این فرصت وجود دارد که او برای دلیلی بخواهد کنار شما باشد.

مطلب مرتبط : ۹۷ حقیقت جالب برای شناخت زبان بدن زنان و مردان

۷. خرامیدن

زمانیکه از مقابل مردی رد می‌شوید که به طرف شما جذب شده است ، شاید مرد در جلو شما قدم زنان بگذرد و بگذرد، با سینه ای جلو داده و شانه‌های به عقب رفته؛این همان حالتی است که وقتی زنی به طرف شما جذب می‌شود با سینه‌های جلو سعی در خرامیدن در مقابل شما را دارد. این کاری است که همه افراد در مقابل جنس مخالف خود انجام می‌دهند.

زبان بدن

۸. رفتار

زمانیکه مرد مورد نظر شما سعی می‌کند که در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کند و درها را برایتان باز می‌کند یا کمکتان می‌کند که کت‌تان را به تن کنید، در واقع سعی دارد نشان دهد که به شما اهمیت می‌دهد و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند. همچنین این کار به شما نشان می‌دهد که مادر وی او را درست تربیت کرده ، اما مطمئن شوید که این کار نشان دهنده این باشد که او واقعاً به شما علاقمند شده است و فقط ادب وی را در مقابل یک خانم نشان نمی‌دهد.

مطلب مرتبط : ۱۸ نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مر دان

۹. شخصیت

اغلب مردان سعی می‌کنند علاقه خود را پشت مخ زدن‌های احمقانه پنهان کنند. ممکن است برایتان جک بگویند ، شما را قلقلک دهند یا به شوخی شما را دست بیندازند تا شما را به خنده وادارند .البته ، مردی که ذاتاً آرام باشد ممکن است آرام بگیرد چرا که می‌هراسد.

۱۰. کلمات

زمانیکه مردی از شما تعریف می‌کند ، این یکی از نشانه‌های خوب علاقمندی او به شماست. مراقب باشید که وی با تعاریفی که از شما می‌کند از طریق ظاهر و حرفهای شما به طور درستی شخصیتتان را شناخته باشد. در حالیکه جذابیت فیزیک یک الزام برای برقراری یک ارتباط است اما او باید از درون شما نیز به خوبی آگاه باشد تا این رابطه با دوام و پابرجا باقی بماند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: آیلیو

۱۰ زبان بدن مردان که بفهمید جذب شما شده اند

زبان بدن

زبان بدن مردان


مطالب مرتبط
زبان بدن: ۵ راز زبان بدن برای جلب اعتماد آدم ها
۵ اشتباه زبان بدن که نباید سر کار انجام دهید
۸ راهکار که در محل کارتان محبوب و مورد احترام باشید
ارتباط چشمی : طنازانه ترین زبان بدن
فقط ۷ چیز را می‌توانید در زندگی کنترل کنید
زبان بدن: ۷ راز قدرتمند زبان بدن برای رسیدن به موفقیت
۱۲ ترفند تاثیرگذار زبان بدن در مصاحبه استخدامی
۱۱ اشتباه زبان بدن در مصاحبه استخدامی که شما را غیرقابل اعتماد جلوه می‌دهند
۳۱ راه برای درک زبان بدن زنان
زبان بدن دروغگو : ۲۰ نشانه که یک نفر به شما دروغ می‌گوید
زبان بدن پاها: ۱۴ زبان بدن پا که بسیار جالب هستند
زبان بدن مشتری: به دنبال چه سرنخ‌هایی در زبان بدن مشتریان باشیم؟

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. معصومه گفت:

    مطلب خوبی بود ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی