کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن

اگر شما هم فکرتان مشغول ایده‌ی بازدید از ناحیه‌ی شنگن بوده‌ است و به دنبال راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن هستید بدانید تنها نیستید. تقاضانامه‌هایی در سراسر جهان روزانه بر سر سفارت‌های کشورهای عضو شنگن آوار می‌شوند، که مستلزم تحلیل دقیق مدارک و اهداف سفر هستند.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن

با فرض این‌که با کشورهای عضو ویزای شینگن ، انواع ویزای شینگن ، شرایط اخذ ویزای شینگن ، و مدارک لازم برای ویزای شینگن آشنا هستید، بخش تامل‌برانگیزی که برای‌تان باقی می‌ماند می‌تواند سوال کلافه کننده یا سرگشتگی از آمار ضریب یا نرخ صدور ویزای شینگن باشد. احتمالا، ذهن تان مشغول این ایده بوده‌ است که کجا تقاضا بدهید و پیام رد یا عدم پذیرش دریافت نکنید!

مطلب مرتبط : همه چیز درباره ویزای شینگن:کشورها، مدارک، شرایط، هزینه و فرم

در این جا به صورت واضح و آشکار برای‌تان فهرستی را می‌آوریم که نرخ‌ یا ضریب صدور ویزا در آن از بالاترین درصد شروع می‌شود. این آمارها باید به شما کمک کنند بر افق دید خود بیفزائید و هنگامی که آماده‌ی درخواست دادن شدید، تصمیمات هوشمندانه‌تری اتخاذ کنید!

ابتدا با کشور پیشرو و برتر در این زمینه، صرفا برای روشن‌تر شدن بحث، آشنا خواهید شد و سپس به ترتیب به طور جداگانه تا آخرین ۱۰ کشور برتر ناحیه‌ی شنگن که بیشترین ویزاهای شینگن را در و ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ صادر کرده‌اند معرفی خواهند شد.

مطالب مرتبط: ۱۰ راحت ترین کشور برای مهاجرت

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن

 

لتونی با ۹۹.۳% نرخ ویزای شنگن صادره در صدر قرار دارد- که به تعبیری دیگر یعنی نرخ عدم پذیرش توسط سفارت لتونی از بین تمام تقاضانامه‌های دریافتی یا به عبارتی فرم درخواست ویزای شینگن تنها ۰.۷% است. تا الان باید برای درخواست دادن متقاعد شده باشید!

درست بعد از لتونی، ایسلند و لیتوانی با نرخ صدور ویزای یکسان-۹۹.۱% – واقع شده‌اند.

بعد از این دو کشور استونی با نرخ ۹۹%، فنلاند با نرخ ۹۹٪،  اسلواکی با نرخ ۹۸.۴%، لهستان ۹۸.۳%، یونان با ۹۸% و لوگزامبورگ با ۹۷.۹% قرار دارند.

مطالب مرتبط: ۹ بهترین کشور برای مهاجرت با خانواده

نهایتا، در آخرین جایگاه اما نه کمترین، و به وضوح نه چندان عقب‌تر، جمهوری چک با تنها ۲.۲% نرخ عدم پذیرش سایه گسترده است به این معنی که شما برای دریافت نوع مورد نظرِ ویزای شینگن شانس ۹۷.۸ درصدی ( ۹۷.۸٪) دارید.

۱.لتونی

۲.ایسلند

۳.لیتوانی

۴.استونی

۵.فنلاند

۶.اسلواکی

۷.لهستان

۸.یونان

۹.لوکزامبورگ

۱۰.جمهوری چک

برای‌تان بهترین شانس و اقبال را آرزومندیم!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ کامروا ابراهیمی

منبع: schengenvisainfo.com

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن


 

(مشاهده ۲,۵۳۹ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۱۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫205 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت