کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ برترین مطالب بازده در هفته‌ی گذشته

بازده در نظر دارد شنبه ی هر هفته فهرست ۱۰ مورد از پربازدیدترین مطالب هفته ی گذشته را انتشار دهد که مخاطبان ارجمند بتوانند به محبوبترین مقالات به صورت یک‌جا نیز دسترسی داشته باشند. با ما همراه باشید.

 

۵ اشتباه بزرگ که مانع میلیاردر شدن‌‌تان می‌شود

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

poorman.jpg
وقتی چیزی را می‌خواهید ولی حاضر نیستید برای آن فداکاری کنید مطمئناً فکری واهی و پوچ است. ثروت را بیشتر آدم‌ها دوست دارند و می‌خواهند، ولی عموما مسیری بی‌ثمر را برای رسیدن به آن انتخاب می‌کنند. خوب است پیش از این‌که تصمیم بگیرید در سفر زندگی‌تان میلیاردر شوید مطالعه کنید چه چیز موفقیت ثروتمندان را تعریف می‌کند. نه تنها به شما کمک می‌کند ثروتمند شوید بلکه کمک می‌کند ثروتمند بمانید. از اشتباهاتی که به شانس‌ها و بخت‌های شما برای میلیاردر شدن لطمه می‌زنند اجتناب کنید. 

۷ اتفاق که با قطع مصرف شکر می‌افتد

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)stop-sugar.jpg

همه‌ی ما در عسل غوطه‌ور و غرق در ذرات قندی شیرین هستیم. بر اساس گزارشی از دانشگاه کارولینای شمالی هر شخص هرروز به طور میانگین ۳۰۰ شکر افزوده را بالا می‌اندازد. تقریبا۲۰درصد امریکایی‌ها روزانه بیش از ۷۰۰ کالری از شکر افزوده مصرف می‌کنند. این معادل یک فنجان کامل شکر است. 

 ۱۶ گام که چطور خوش‌تیپ به نظر بیاییم

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)david_beckham.jpg

در این نوشتار با سه بخش کلی نگرش‌، سبک‌ شخصیتی، و سبک پاکیزگی به این موضوع می‌پردازیم که چطور در یک نگاه خوش‌تیپ به نظر بیاییم. همه‌ی افراد دوست دارند در زندگی شخصی و مهم‌تر از آن در دنیای کسب و کارشان توسط دیگران با صفت “جذاب” شناخته شوند. اما از آن بیشتر دوست دارند با صفت “خوش‌تیپ” متمایز شوند. شما چطور می‌خواهید یک آدم خوش‌تیپ باشید؟ 

۱۴ راه که آدم‌های مثبت انرژی منفی را از خودشان دور می‌کنند

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

smiling-woman-wearing-glasses.jpg
انرژی منفی تقریبا همه‌جا پیدا می‌شود. آدم‌هایی هستند که دایم از زندگی شکایت می‌کنند، عادت‌های بد انجام می‌دهند و باعث ناراحتی شما می‌شوند. احساساتی که بروز می‌دهند در افکار و اعمال شما تاثیر بدی می‌گذارد. بنابراین اگر می‌خواهید موفق باشید دوری‌کردن از منبع انرژی منفی ضروری است. 

چگونه در جلسات باهوش‌تر به نظر برسیم(و دیده شویم)

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

smart-meeting.jpg
برای این‌که در جلسه‌ی بعدی باهوش‌تر به نظر برسید لازم نیست سوپراستار باشید. فقط این کارهای ساده را انجام بدهید. 

 ۳ واژه ای که هرگز نباید در سرکار به کار ببرید

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

meeting.jpg
زمانی که شما می‌خواهید در راستای رسیدن به خواسته‌تان بر دیگران تاثیر بگذارید، عمدا به سراغ واژه‌هایی بروید که به دیگران توانایی و اختیار می‌بخشد و از به کار بردن واژه‌هایی که پیام و اعتبار شما را به خطر می‌اندازد، خودداری کنید. در اینجا ۳ واژه رایجی که باید آنها را کنار بگذارید و دلایل به کارنبستن آنها آمده است. 

 چطور حدس بزنیم کسی دروغ می‌گوید

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

lying-cover.jpg
اکمن به خاطر تحقیقاتش در مورد دروغ گفتن مشهور است. او مجموعه کلاس‌های آموزش برخط خودگامی ایجاد کرد تا به آدم‌ها آموزش دهد چطور فکر بقیه را “بخوانند”. فکر کنید بتوانید دروغ را تشخیص دهید؟ در مورد شناخت احساسات دیگر چطور؟ در این نوشتار نکات جالب و جدیدی را درباره ی این موضوع می خوانید. 

۱۰ دلیل که مهندس‌ها همسران خوبی می‌شوند

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

wife.jpg
آه مهندس‌ها. آنها گونه‌ای منحصر به‌فرد هستند. عده‌ای از باهوش‌ترین آدم‌ها هستند، آمیخته با شخصیتی که می‌تواند در ابتدا شما را به اشتباه بیندازد و اگر روحی آزاد و رها داشته‌باشید، می‌توانید با یکی مثل من مهار امور را به‌دست غریزه‌ و حس‌تان بسپارید. ولی وقتی آنها را بشناسید، درمی‌یابید داشتن یکی از آنها به عنوان همسر امتیازهای بزرگی به همراه خواهد داشت. 

 ۸ دلیل که چرا پول ندارید

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

wallet-money-wealthy.jpeg
 شما مشکل پول‌داشتن را دارید چون با پول مشکل دارید. در این‌جا چند مشکل ‌پولی آمده‌است که شاید با فهمیدن آن ها بتوانید راه حلی برای بی پولی بیابید. 

 ۱۷ نشانه که همکارانتان در خفا از شما متنفرند

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

coworkers-secretly-hate-you.jpg
با این که بعضی همکاران‌تان ممکن است واهمه‌ای نداشته باشند که اجازه دهند بدانید آن‌ها از شما نفرت دارند، ولی بعضی دیگر سعی می‌کنند سیاسی و حرفه‌ای رفتار کنند. و آن احساسات تند و تنفرآمیز را پنهان کنند.در این جا ۱۷ نشانه‌ی دقیق آورده شده است که حاکی است همکاران‌تان در خفا از شما متنفر هستند. در نظر داشته باشید که فقط باید زبان بدن و لحن آن‌ها را جور دیگری بخوانید- محیط کار یقینا از سوءتفاهم‌های انسانی ایمن و به دور نیست و هیچ‌احدی نمی‌تواند ذهن‌خوانی کند. ولی اگر متوجه می‌شوید تنها قربانی این رفتارها هستید، احتمالا به این معنی است که شما را دوست ندارند.

 

فکر می‌کنید عشق واقعی چیست؟

(لطفا برای خواندن کل متن روی تیتر کلیک کنید)

 over.jpg

چه چیزی به ذهن‌تان خطور می‌کند؟ آیا این شبیه یک فیلم هالیوودی مثل تایتانیک است یا چیز دیگری؟ بدون شک، اصطلاح “عشق واقعی” می‌تواند معانی بسیاری را برای آدم‌های متفاوت داشته‌باشد. هنرمندی به نام پونگ چگونگی اهمیت و معنی این نوع از تعاملات کوچک را در تصاویر زیبا و دلگرم‌کننده از عشق رمانتیک نشان می‌دهد. این تصاویر شگفت‌انگیز به ما کمک می‌کنند به یاد آوریم عشق همیشه زیباست.
با این اوصاف، کدام یک از تصاویر زیر تعریفی است که شما از عشق می‌دهید؟

//بازده//

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی