کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰نکته از دنیای فناوری اطلاعات که همین الان باید بدانید

در این نوشتار مروری بر مهمترین تیتر اخبار دنیای فناوری اطلاعات جهان در شروع هفته‌ی جاری داریم و از آن میان ۱۰نکته از دنیای فناوری اطلاعات که همین الان باید

فهرست خواهد شد.

pahpad.jpg

۱. تنها ۱۵۶۹۵۹ مشتری سرویس تاک تاک/ TalkTalk موردحمله هکرها قرارگرفته‌اند. پیش‌تر گفته‌شده بود بیش از ۱.۲ میلیون مشتری تاک تاک هک شده‌اند. تاک تاک سرویس تلفن و اینترنت را میان مشتریان خود در انگلیس توزیع می‌کند.

۲. بسیاری از کارشناسان معتقدند گوشی جدید بلک‌بری پریو با کیبورد «جمع‌شو» آن، قمار بزرگی در دنیای سازندگان محسوب می‌شود و ممکن است کاربران را دل‌زده کند.

۳. استارتاپ لندنی – Network Locum – راه سرقت کارمندان ارشد از کمپانی‌های بزرگ مانند بلومبرگ و استخدام آنها در مکان‌های درخواست شده را از روی لینکداین برملا کرد.

۴. حکومت انگلیس رسماً وارد عمل شده تا با برنامه جامعی عملیات جمع‌آوری دیتای شهروندان شامل مکالمات تلفنی و اینترنتی را رسمیت بخشد!

۵. فروشگاه بی‌بی‌سی اجازه می‌دهد تا به‌صورت دیجیتال برنامه‌های آرشیوی این شبکه را بخرید.

۶. DJI بزرگ‌ترین سازنده پهپاد تجاری در شن زن چین، مرکز تحقیقات خود را در پالو آلتوی کالیفرنیا راه‌اندازی می‌کند.

۷. اپل مهندس نرم‌افزاری بنام Rónán Ó Braonáina را به استخدام خود درآورد. این فرد قرار است نخستین پلاک‌های دیجیتال برای خودروی‌های اپل را بسازد.

۸. اپل روی آیفون مد جدیدی بنام «Panic Mode» طراحی می‌کند تا در مواقعی که گوشی دزدیده می‌شود فعال‌شده و دزد را لو دهد.

۹. تویوتا ۱ میلیارد دلار روی هوش مصنوعی و صنایع روباتیک سرمایه‌گذاری می‌کند.

۱۰. دمیس هاسابیس مدیر اجرایی کمپانی ۴۰۰ میلیون دلار گوگل بنام AI، از جلسه سال آینده با رهبران‌ای تی در نیویورک درباره مسائل اخلاقی دست‌به‌گریبانشان خبر داد.


سایت کسب و کار بازده

منبع: خبرآنلاین

۱۰نکته از دنیای فناوری اطلاعات که همین الان باید بدانید


مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی