کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی با انتحاب شمع

شخصیت شناسی با انتحاب شمع

شخصیت شناسی با انتحاب شمع موضوع این نوشتار است. بدین صورت که با ۷ رنگ اصلی سروکار داریم که می‌توانید با انتخاب یک شمع با یکی از این رنگ‌ها به شخصیت خود پی ببرید.

یکی از شمع‌ها را انتخاب کنید

قبل از مطالعه این مقاله یادتان باشد که شخصیت شناسی یکی از پیچیده ترین مباحث روانشناسی است و گاهی هزاران نشانه و برهان هم نمی‌تواند پرده از یک نوع شخصیت خاص بردارند.

۱. سیاه

بسیاری از آدم‌ها فکر می‌کنند سیاه، رنگ شیطان است، گویی شیطان جایگا‌ه‌اش را در حدِ یک رنگ تنزل داده است! شمع‌های سیاه نه تنها تمایلات شیطانی را پس می‌زنند بلکه واقعا قدرتِ رفته را باز می‌گردانند. سیاه، رنگ فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید از آن در مواقع مورد نیاز استفاده کنید.

۲. بنفش

این رنگ فعال‌کننده‌ی انرژی و سرزندگی است. اگر احساس می‌کنید هاله‌ی اطراف‌تان روشنایی‌اش را از دست داده است، یا دیگر به خودتان اعتماد ندارید، شمع‌های بنفش می‌توانند انرژی را از درون‌تان بیرون بکشند و کمک‌تان کنند وجودتان را به اندازه‌ی کافی مملو از انرژی کنید.

۳. سفید

شمع‌های سفید منعکس‌کننده‌ی انرژی مهتاب هستند و روح‌تان را تا بیش‌ترین حدِ ممکن مملو از زندگی می‌کنند. این رنگ نهایتِ خلوص نیت و هدفمندی را به شما عرضه می‌کند. سفید برای مراقبه‌ی آرام و تعمق در خود، بسیار مناسب است.

۴. آبی

آبی رنگ قدرتمندی برای به‌دست آوردنِ توانایی‌های روانی است. این رنگ سطوح لرزاننده‌ی فضای اطراف‌تان را دفع می‌کند و با این کار کمک‌تان می‌کند تا احوالات‌تان ثابت و پایدار شود. اگر آسیبی دیده باشید، شمع‌های آبی می‌توانند فضای التیام‌بخشی برای‌تان ایجاد کنند که در آن نیرویی تازه بگیرید.

۵. سبز

رنگ سبز نزدیک‌ترین رابطه را با چاکرای قلب دارد. درست است که به خوبیِ قرمز یا صورتی نیست؛ ولی رنگ بسیار بی‌غل‌وغشی است که با قلب و طبیعت نیز در ارتباط است. هنگامی که احساس می‌کنید از زمین و زمان دور افتاده‌اید، سبز، رنگ کاملی است که به زندگی‌تان جان می‌دهد.

۶. زرد

زرد مربوط به برقراری ارتباط، آرامش خاطر و تفکر است. این رنگ برای‌تان انرژی مغزی و فکری تولید می‌کند. هنگامی که می‌خواهید به سرعت چیزی را فراگیرید یا در موضوع خاصی علم و آگاهی‌تان را ارتقا دهید، این رنگ برای‌تان فوق‌العاده است.

۷. قرمز

قرمز، رنگ فوق‌العاده‌ای است که وقتی در زندگی‌تان نیاز به حرارت و شور و هیجان و شجاعت داشته باشید، بسیار کمک‌تان می‌کند. این رنگ در تغییرات و دگرگونی‌ها، برای‌تان بسیار مفید است. این رنگ برای الهام‌ گرفتن در زندگی و خشنود کردن عزیزان‌تان بسیار بااهمیت است.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- امیررضا مصطفایی

منبع: هایر پرسپکتیو

شخصیت شناسی با انتحاب شمع

(مشاهده ۶۶۵ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

2 دیدگاه در “شخصیت شناسی با انتحاب شمع”

  1. مهسا می‌گه:

    از این به بعد چند تا شمع رنگارنگ گوشه و کنار خونه روشن می کنم

  2. Saida می‌گه:

    با سپاس از مطلب جال شما من رنگ سرخ وسبز را دوست دارم در مورد آموختم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫974 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت