کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

گزارشی دیگر از رویت بشقاب‌پرنده در آسمان کالیفرنیا

به نقل از رویتر: شنبه شب، گزارش‌هایی از رویت باریکه‌های نور در پهنه‌ی آسمانِ کالیفرنیا تا آریزونا در رسانه‌های اجتماعی مطرح شد، ولی پنتاگون اعلام کرد، این پدیده مربوط به پرتاب آزمایشی موشک نیروی دریایی از ساحل کالیفرنیای جنوبی بوده است.

ufo.png

سخنگوی رسمی پنتاگون اظهارکرد، پرتاب آزمایشی موشک تریدنت ۲(دی.۵) برنامه‌ی سیستم‌های راهبردی نیروی دریایی امریکا، از زیردریایی یو.اس.اس. کنتاکی، در دریا و در محدوده‌ی آزمایشی اقیانوس آرام در حوالی ساحل کالیفرنیای جنوبی صورت گرفته است.

کاربران رسانه‌های اجتماعی مانند توئیتر و فیس‌بوک عکس‌ها، توضیحات، و ویدیوهایی از این نورهای رویت شده بارگذاری کرده‌اند، که این سوال را برمی‌انگیزد: آیا ممکن است این نورها از چیز دیگری ساطع شده باشند؟ مثلا از یک شهاب‌سنگ یا یک بشقاب پرنده.

طبق گفته‌ی فرمانده رایان پِری، سخنگوی نیروی دریایی، آزمایش‌ موشک‌های غیرجنگی بخشی از برنامه‌ی آزمایش ارزیابی مستمر سیستم‌ها بوده است.

پِری اظهارکرد، چنین پرتاب‌هایی مکررا و در محدوده‌ی زمانی معینی انجام می‌شوند تا از قابلیت مستمر سیستم‌ها اطمینان حاصل شود، و همچنین اطلاعاتی درباره‌ی سیستم‌ها به‌دست آورند و از توانایی‌های آنها مطمئن شوند.

چون اطلاعات مربوط به پرتاب آزمایشی موشک‌های تریدنت ۲(دی.۵) پیش از پرتاب دسته‌بندی می‌شوند، خبر انجام آزمایش‌های موشکیِ این‌چنینی بر خلاف روال معمول دیگر آزمایش‌ها، اعلام نمی‌شود.

 

تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: ونچر بیت

 

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی