کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

گردشگران ایتالیایی برای ورود به ایران صف می‌کشند

بیش از ۱۶۰ گردشگر ایتالیایی که بیشتر آنان را بانوان تشکیل می‌دهند در این سفر از جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی شهرهای مختلف ایران دیدن خواهند کرد.

 

 

Tourism.jpg

به گزارش بازده به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یک گردشگر ایتالیایی در فرودگاه «مالپنسا» میلان گفت: پس از سال‌ها، رویای من برای سفر به ایران تحقق پیدا کرد. امیدوارم در این سفر هر آنچه را که در کتاب‌های تاریخ خواندم و در فیلم‌ها دیدم از نزدیک مشاهد کنم.

تورگردانان و مدیران آژانس‌های مسافرتی ایتالیا از افزایش قابل توجه سفر گردشگران این کشور به ایران خبر دادند.

ماریا کریستینا فارئری، مدیر یک آژانس مسافرتی در شهر میلان گفت: از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون شمار گردشگران ایتالیایی که برای سفر به ایران به ما مراجعه کرده‌اند در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۴ بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود:  ایتالیایی‌ها عاشق فرهنگ و میهمان‌نوازی ایرانی‌های هستند. این گردشگران ایتالیایی در اقامت یک هفتگی خود در ایران از شهرهای تهران،شیراز، اصفهان،یزد و کاشان دیدن خواهند کرد.

در پی افزایش سفر گردشگران ایتالیایی به ایران دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی در رم اعلام کرد دومین پرواز هفتگی ایران ایر در مسیر تهران میلان تهران از دو هفته آینده برقرار خواهد شد.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

دانشمند ایرانی در جمع ۱۰ دانشمند برتر جهان قرار گرفت

شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

۶ چیز که هرگز نباید به شوهرتان بگویید

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۴ نفر)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی