کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کی‌اف‌سی پلمپ شد

شعبه رستوران امریکایی کی‌اف‌سی در تهران، پس از یک روز فعالیت پلمپ شد.

kfc3.jpg

به گزارش بازده به نقل از خبرگزاری تسنیم، نخستین شعبه رستوران امریکایی کی‌اف‌سی که از شب دهم آبان در تهران به‌صورت رسمی کار خود را شروع کرده، امروز پلمپ شد.

این رستوران که در یکی از خیابان‌های نسبتاً خلوت غرب تهران قرار دارد، ساعتی قبل تابلویی را با عبارت «تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد»، روی درب ورودی خود نصب کرده است.

kfc1.jpg

این تابلوی زرد رنگ پس از آن روی درب این رستوران امریکایی نصب شده که فروشگاه مذکور، صبح امروز از سوی نیروی انتظامی پلمپ شد.

در برگه پلمپ شعبه کی‌اف‌سی حلال تهران نوشته شده است: با توجه به اخطار ابلاغی مورخه ۱۱/۸/۹۴ و نامه اتحادیه به شماره……، بدینوسیله این مکان پلمپ می‌باشد و حفظ پلمپ به عهده متصدی بوده و هرگونه محو یا شکستن آن برابر ماده ۵۴۳ قانون مجارات اسلامی موجب پیگرد و مجازات می‌شود. معاونت نظارت بر اماکن عمومی ستاد اجرایی مواد ۲۷ و ۲۸ مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی تهران.

kfc2.jpg

لازم به ذکر است در پی مخالفت با افتتاح نمایندگی فروشگاه زنجیره‌ای مک‌دونالد در ایران به فست‌فود امریکایی کی‌اف‌سی مجوز داده شد تا در ایران شعبه داشته باشد و این فروشگاه نیز یکشنبه شب هفته جاری با انتشار یک بیانیه رسمی در غرب تهران آغاز به کار کرد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: تسنیم

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۱ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی