کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کوین اسپیسی به خاطر اتهام تجاوز از فیلم کارگردان مشهور اخراج شد

کوین اسپیسی که در هفته گذشته از سوی چندین فرد متهم به سوء استفاده جنسی شده است، از یکی دیگر از پروژه های سینمایی‌اش اخراج شد. در روزهای اخیر چند شرکت گفته بودند دیگر با او کار نمی کند اما ماجرای فیلم «تمام پول‌‌های جهان» فرق دارد. چون اسپیسی در این فیلم قبلا بازی کرده و یک ماه دیگر قرار بود در آمریکا اکران شود اما «ریدلی اسکات» ریسک بزرگی کرده و قصد دارد در همین یک ماه یک بازیگر دیگر را جایگزین تمام سکانس هایی که کوین اسپیسی داشته، بکند.

هرچند شرکت سونی به عنوان تهیه کننده فیلم چندان راضی نیست اما ریدلی اسکات کارگردان سرشناس تصمیم گرفت در این فیلم از «کریستوفر پلامر» به جای اسپیسی استفاده کند.

کوین اسپیسیدیگر بازیگران این فیلم، مارک والبرگ و میشل ویلیامز هستند و ممکن است آنها نیز مجبور شوند برخی صحنه را دوباره بازی کنند.

فیلم «تمام پول‌های جهان» بعد از خبرها در مورد کوین اسپیسی از جشنواره فیلم آمریکا نیز بیرون کشیده شد و اکران آن لغو شد اما هنوز مشخص نیست اسکات فیلم را به موقع آماده می کند یا اکران آن به تاخیر افتاده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

کوین اسپیسی به خاطر اتهام تجاوز از فیلم کارگردان مشهور اخراج شد


خبرخوان هفته

 

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی