کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کسب و کار الکترونیک

کسب و کار الکترونیک چیست؟

کسب و کار الکترونیک یا Electronic Business یا e-business به استفاده از وب ، اینترنت ، اینترانت ، اکسترانت یا ترکیبی از آنها برای هدایت یک کسب و کار اشاره دارد. کسب‌وکار الکترونیک شبیه تجارت الکترونیک است، اما از خرید ساده و فروش محصولات و خدمات به صورت برخط فراتر می‌رود. کسب و کار الکترونیک شامل محدوده‌ی وسیع‌تری از فرآیندهای کسب و کار می‌شود مانند مدیریت زنجیره‌ی تامین ، پردازش سفارش الکترونیک و مدیریت روابط با مشتریان(CRM). بنابراین کسب‌وکار الکترونیک می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا موثرتر و کارآمدتر عمل کنند.

مطلب مرتبط۳ گام مهم که برای کسب و کار آنلاین خود برندسازی کنید

کسب و کار الکترونیک اصطلاح گسترده‌تری است که اصطلاحات رایج دیگر مانند تجارت الکترونیک و خرده فروشی الکترونیک(e-tailing) را در بر می‌گیرد. همین که فروش بیشترِ شرکت‌ها، بازاریابی و دیگر فرآیندهای کسب‌وکار داخلی به صورت دیجیتالی اداره می‌شوند، فرآیندهای کسب‌وکار الکترونیک مانند مدیریت روابط با مشتریان (CRM)، برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP)، و مدیریت محتوا به صورت فزاینده‌ای حائز اهمیت می‌شوند. این تغییر همچنین با اقدامات امنیتی ارتقاء یافته برای تراکنش‌های برخط تسهیل شده است.

ترجمه : تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: techopedia – تکوپدیا

کسب و کار الکترونیک چیست؟

کسب و کار

کسب و کار آنلاین

کسب و کار اینترنتی

تجارت الکترونیک

کسب و کار خرده فروشی آنلاین

(مشاهده ۱۴۵ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “کسب و کار الکترونیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫506 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت