کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کری: مذاکرات سخت و صادقانه بود

وزیر خارجه آمریکا در پایان نشست مذاکرات وین ۲ درباره سوریه گفتگوها در پایتخت اتریش درباره بحران سوریه را بسیار سخت اما صادقانه توصیف کرد.

kerry.jpg
وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری مشترک با همتای روس خود و نماینده ویژه سازمان ملل درباره سوریه حضور یافت و درباره مذاکرات وین ۲ درباره سوریه صحبت کردند..

جان کری ابتدا از همه مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین ۲ درباره سوریه تشکر کرد.

وزیر خارجه آمریکا گفت که همه مشارکت کنندگان بر حفظ تمامیت ارضی و سکولار و غیرفرقه‎گرایانه بودن آن توافق کردند. ما توافق کردیم که باید همه تلاشهای خود را برای حل معضل انسان دوستانه سوریه انجام دهیم.

کری افزود ما توافق کردیم که یک انتخابات آزاد و با معیارهای تحت نظر سازمان ملل برگزار شود تا همه مردم سوریه برای آینده خود تصمیم بگیرند. ما همه میدانیم که خطر بسیاری وجود دارد و شرایط وخیمی برای وضعیت انسان دوستانه سوریه وجود دارد.

جان کری با بیان انکه موضع امریکا درباره سوریه تغییر نکرده است، افزود: پاسخ جنگ داخلی در سوریه این نیست که با بشار اسد ائتلاف نظامی تشکیل دهیم، بلکه باید به دنبال انتقال سیاسی مبتنی بر مذاکره باشیم

وزیر خارجه آمریکا افزود: موضع ما این است که اسد به هیچ عنون نمی‌توامند سوریه را متحد کند.

وزیر خارجه روسیه هم در این نشست خبری با تاکید بر لزوم حفظ تمامیت ارضی و جنبه سکولار و غیرفرقه گرایانه سوریه تاکید کرد به منظور مقابله با تشدید وخامت اوضاع باید با داعش و گروه‌های تروریستی مقابله شود.

سرگئی لاوروف با تاکید بر بیانیه مشترک شرکت‌کنندگان در نشست وین ۲ تاکید کرد که همه باید به منظور مقابله با تروریسم و حفظ تمامیت ارضی سوریه با هم کار کنند.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: فارس

(مشاهده ۱۹ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “کری: مذاکرات سخت و صادقانه بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫758 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت