کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی نامزد گلدن گلوب شد

گلدن گلوب امسال که اولین مراسم اهدای جوایز سینمایی بعد از رسوایی‌های جنسی هاروی واینستین و موجی است که در این مورد در هالیوود ایجاد شد، روز یکشنبه، هفت ژانویه ۲۰۱۸ برابر با ۱۷ دی ماه برگزار می‌شود. در این رویداد کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی نامزد گلدن گلوب شده است.

کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی نامزد گلدن گلوب شد

کریستوفر پلامر بعد از متهم شدن کوین اسپیسی به آزار جنسی در فیلم “تمام پول‌های دنیا” جایگزین او شد. کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی نامزد گلدن گلوب در بهش بهترین بازیگر مرد شده است.

ریدلی اسکات، کارگردان “تمام پول‌های دنیا” در فرصتی کوتاه و در حالی که مدت زیادی به اکران فیلمش نمانده بود، تمام صحنه‌های مربوط به کوین اسپیسی را از این فیلم حذف کرد و کریستوفر پلامر را جایگزین او کرد. پلامر در این فیلم نقش جان پل گتی، یک میلیاردر بدنام را بازی می‌کند.

هلن میرن (برای فیلم در جستجوی فراغت)، جودی دنچ (برای فیلم ویکتوریا و عبدل) و گری اولدمن (برای فیلم تاریکترین ساعت که درباره وینستون چرچیل است) هم نامزد دریافت گلدن گلوب هستند.

قرار بر این است که اوپرا وینفری هم در این مراسم جایزه‌ای بابت نقش موثرش در دنیای برنامه‌های سرگرم کننده دریافت کند.

قرار است لباس‌هایی که اهالی هنر در حال عبور از فرش قرمز بر تن دارند به نشان مقابله با آزار جنسی، سیاه باشد.

نخستین بار آنتونی رپ، بازیگر ۴۶ ساله آمریکایی چند هفته پیش اعلام کرد در زمانی که ۱۴ ساله بوده، مورد آزار جنسی کوین اسپیسی قرار گرفته است.

افشای این اخبار زندگی حرفه‌ای آقای اسپیسی را تحت تاثیر قرار داد تا حدی که نت‌فلیکس هم همکاری خود را با او متوقف کرد.

پیش از آن هاروی واینستین از تهیه‌کنندگان فیلم‌های مشهوری مانند شکسپیر عاشق، سخنرانی پادشاه و پالپ فیکشن و برنده اسکار هم در پی مطرح شدن یک رشته اتهامات مربوط به آزار جنسی زنان موضوع خبرها بود. واینستین رئیس و بنیانگذار شرکت فیلم‌سازی واینستین از این شرکت هم بر کنار شد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی نامزد گلدن گلوب شد


خبرخوان هفته

– ۵ تحول صنایع فضایی در ۲۰۱۸ که دنیا را دگرگون می‌کنند
– ۲۰۱۷ به عنوان امن ترین سال سفرهای هوایی شناخته شد
– ضررهای فیلترینگ برای کسب و کارهای اینترنتی به مرحله هشدار رسید

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی