کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کاهش نرخ دلار / افزایش نرخ سكه

نرخ دلار در بازار آزاد امروز با کاهش و نرخ سکه با افزایش روبرو بوده است. صرافان ارز و سكه در معاملات امروز(يكشنبه) بازار آزاد، يك دلار آمريكا را با ۷۵ ريال كاهش نسبت به روز گذشته ۳۴ هزار و ۵۹۵ ريال و هر قطعه سكه طلاي بهار آزادي طرح جديد را با ۳۰ هزار ريال افزايش ۱۰ ميليون و ۲۲۰ هزار ريال داد وستد كردند.

دلار و سکه

یک یورو در بازار آزاد تهران (تا ظهر امروز) با ۱۳ ریال کاهش قیمت ۳۹ هزار و ۲۳۷ ریال و هر پوند انگلیس نیز با ۲۲۰ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ۴۹ هزار و ۹۸۰ ریال مبادله شد.

امروز صرافان یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم را با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار ریال ارزش‌گذاری کردند.

همچنین نیم سکه طلای بهار آزادی با ۱۰ هزار ریال افزایش نسبت به شنبه، پنج میلیون و ۴۴۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۸۹۰ هزار ریال فروخته شد.

برپایه معاملات امروز، هر قطعه سکه یک گرمی طلا بدون تغییر نسبت به دیروز یک میلیون و ۹۳۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز با سه هزار و ۷۰۰ ریال افزایش نسبت به شنبه، یک میلیون و ۴۲ هزار و ۲۰۰ ریال داد وستد شد.

نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز بدون تغییر نسبت به دیروز یک هزار و ۲۳۳.۲ دلار اعلام شده است.

منبع: ایرنا
سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۵۶ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی