کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۴ کار برای معاشقه با مردان که آنها را دیوانه می‌کند

حقیقت این است که معاشقه بسیار جذاب است، و هم مردان و هم زنان آن را دوست دارند. تا زمانی که هر دو نفر توانایی اداره کردن یک معاشقه را دارند، این لذت بیش‌تر و بیش‌تر  می‌شود. در این مقاله ۱۴ کار برای معاشقه با مردان که آنها را دیوانه می‌کند آمده است.

معاشقه

۱. برقصید و لذت ببرید!

“او صدای آهنگ را زیاد می‌کند، واقعا زیاد، من را می‌گیرد و مجبورم می‌کند که همراه او در گوشه و کنار خانه برقصم. ما یک سی‌دی موسیقی هم داریم که برای این کار مناسب است و انرژی ما را به اوج می‌رساند. یک چیز جذابی در این کار هست چرا که واقعا رمانتیک است.” سین، ۳۰ ساله.

۲. برای او یک پیامک عاشقانه بفرستید.

او هر از گاهی برای من پیامک می‌فرستد به این مضمون که «امشب شب خوبی خواهد بود! » من عاشق این هستم که پیام‌های کوتاه شیطنت‌آمیز و بازی‌گوشانه‌ای مثل این دریافت کنم. این باعث می‌شود که بدانم او به محض رسیدن من به خانه آماده است! ” پل ۲۷ ساله.

۳. او را با یک کارت هدیه غافلگیر کنید.

“اخیرا همسرم یک کارت خرید مخصوص فروشگاه ویکتوریا سیکرت به من داد. او گفت، بیا برویم خرید و هر چیزی که دوست داری من بپوشم برایم بخر. این‌که اجازه داشتم لباس‌ها را خودم انتخاب کنم خیلی جالب بود.” تیسون، ۲۸ ساله.

مطلب مرتبط: آموزش عشق بازی : ۱۳ حقیقت عشق بازی که مجردها و متاهل ها باید بدانند

 ۴. برای خودتان روی تقویم برنامه‌ای تنظیم کنید.

“یک بار در آن زمانی که ساعت‌های زیادی را در محل کارم سپری می‌کردم، وقتی تقویم قرار ملاقات‌هایم را در محل کار باز می‌کردم، متوجه یادداشتی پایین صفحه‌ی همان روز شدم، “رابطه‌ی جنسی در ساعت ۷ امشب.” احتمالا یک شب همسرم تقویم را از کیف کار من برداشته بوده و آن یادداشت را در آن صفحه نوشته بوده‌است. نیازی به گفتن نیست که آن شب به موقع خودم را به منزل رساندم! ” مایک ۴۲ ساله.

۵. او را با یک بوسه‌ی ناگهانی جذب خودتان کنید.

“یک بار که داشتیم فیلم می‌دیدیدم، همسرم دستش را روی پای من گذاشت، دست‌ام را گرفت و به آرامی انگشت‌های من را بوسید و در تمام مدت به چشم‌های من خیره مانده بود. شکی در مورد آن‌چه در ذهن او بود نداشتم، بنابراین فیلم را متوقف کردم.” مایک ۳۷ ساله.

۶. بازی زمزمه را انجام بدهید.

“گاهی اوقات همسر من به نرمی زیر گوش من صحبت می‌کند و چیزهای شیرینی می‌گوید مثلِ «چه‌قدر با این تیشرت جذاب شده‌ای! » یا «عاشقتم! » سپس من را نوازش می‌کند. این کار او حسابی من را دیوانه می‌کند! ” کوین، ۳۴ ساله.

۷. هر از گاهی یک پرستار بچه بگیرید!

“هر چند وقت یک بار همسرم من را با بهترین هدیه‌ی ممکن غافلگیر می‌کند: یک قرار خانگی برای داشتن رابطه‌ی جنسی! او در گوش من زمزمه می‌کند که «بچه‌ها امشب را در خانه‌ی پرستارشان می‌مانند» و من فورا می‌فهمم که برنامه‌ی آن شب ما چیست! ” آنتونی، ۳۳ ساله

مطلب مرتبط: چرا آدم‌ها نیمه شب عشق بازی می‌کنند

۸. به او بگویید وقت چرت زدن فرا رسیده‌است!

“او از روی کاناپه بلند شد، با صدای بلند آه کشید و گفت می‌خواهد یک چرتی بزند. بعد در حالی که از گوشه‌ی چشم‌اش به من نگاهی انداخت، دور شد. من به دنبال او به اتاق خواب رفتم و باقی ماجرا هم که قابل حدس است! مارک ۳۲ ساله.

۹. تظاهر کنید که با هم غریبه هستید.

“زمانی که برای شام بیرون رفته بودیم، او یک بازی را شروع کرد به این ترتیب که طوری رفتار کرد که انگار نخستین بار است همدیگر را می‌بینیم. او شروع کرد به پرسیدن چند سوال و برای من عشوه‌گری کرد. در ابتدا فکر کردم چه کار احمقانه‌ای است! اما من هم به بازی ادامه دادم.

در طول چند دقیقه، او تمام کم‌رویی‌اش را کنار گذاشت و شروع کرد به گفتن چیزهای جدیدی که قبلا هرگز نگفته بود و حتی برایم توضیح داد که چه چیزی را در رابطه‌ی جنسی بیش‌تر دوست دارد. من بی‌نهایت هیجان‌زده شدم. ادامه دادن بازی در کنار او باعث شد که دوباره میل شدیدی برای به‌دست آوردن او احساس کنم و با خودم فکر کردم که‌ چه‌قدر دوست دارم این قرار به تخت‌خواب منجر شود! ما آن شب دقایق بی‌نظیری را گذراندیم.” نیل، ۲۸ ساله.

۱۰. رد پایی از خود به جا بگذارید.

“یک شب من در اتاق نشیمن نشسته بودم که همسرم صدایم کرد. وقتی در راه‌رو به سمت اتاق خواب قدم برمی‌داشتم متوجه‌ خطی از شکلات شدم که روی زمین تا اتاق امتداد داشت و در آخر تبدیل به فلشی شده بود که به تخت‌خواب اشاره می‌کرد. معلوم بود که او برای داشتن یک شب خوب برنامه‌ریزی کرده‌است.” پرتسون، ۴۵ ساله.

۱۱. زنگ ساعت را برای نیم ساعت زودتر از همیشه تنظیم کنید.

” یک روز صبح ساعت، نیم ساعت زودتر از همیشه زنگ زد. زمانی که به همسرم گفتم که هنوز برای بیدار شدن زود است، او لبخندی زد، زنگ ساعت را قطع کرد و گفت، ” نه زود نیست! ” باقی داستان هم که مشخص است! ” پل ۳۸ ساله

۱۲. با موهای او بازی کنید.

“به نظرم بهترین چیز را دریک در مورد معاشقه گفت وقتی که گفت، «انگشتان او لابلای پیچ و تاب موهایم می‌رقصند! » یکی از چیزهای مورد علاقه‌ی من همین است! ” ویل ۳۳ ساله.

۱۳. شیطنت کنید.

“من همیشه طرفدار شوخی و شیطنت در طول روز هستم. مثلا این‌که پشت سر هم پیامک‌هایی برایم بیاید و من را دائم به فکر فرو ببرد تا زمانی که شخص مورد علاقه‌ام را ببینم! ” بن ۲۹ ساله.

۱۴. گاهی سبک‌تان را تغییر بدهید.

من واقعا دوست دارم که در معاشقه گاهی روش انجام کار تغییر کند. وقتی همسرم سرسخت می‌شود و کنترل کار را در دست می‌گیرد حسابی جذب او می‌شوم. او گاهی به من اجازه نمی‌دهد آن‌چه می‌خواهم را مستقیما انجام بدهم و مدام شیطنت می‌کند.” جاستین ۲۷ ساله.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: redbookmag

۱۴ کار برای معاشقه با مردان که آنها را دیوانه می‌کند


 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲,۵۸۴ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی