کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کاخ سفید نماینده ویژه مذاکرات برای صلح خاورمیانه می‌فرستد

رویترزاعلام کرد که کاخ سفید نماینده ویژه مذاکرات برای صلح خاورمیانه می‌فرستد. یک مقام کاخ سفید روز جمعه از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده برای اعزام جرد کوشنر داماد خود و جیسون گرین‌بلات از مذاکره کنندگان دولت به خاور میانه در آینده نزدیک خبر داد.

کاخ سفید نماینده ویژه مذاکرات برای صلح خاورمیانه می‌فرستد

خبرگزاری رویترز به نقل از این مقام دولتی که هویت او را فاش نکرده است نوشت، این دو نفر برای ملاقات با مقام‌های ارشد منطقه و گفت‌وگو درباره مذاکرات صلح خاور میانه به منطقه سفر خواهند کرد.

به گفته منبع رویترز، «در حالی که مذاکرات منطقه‌ای نقش مهمی دارند، رئیس جمهوری بار دیگر تاکید کرده که صلح بین اسرائیل و فلسطینی‌ها تنها از طریق گفت‌وگوی مستقیم دو طرف حاصل خواهد شد.»

او می‌گوید رئیس جمهوری وعده داده است که ایالات متحده به همکاری نزدیک با همه طرف‌ها برای نیل به این مهم ادامه خواهد داد و سفر آقایان کوشنر و گرین‌بلات نیز در همین راستا خواهد بود.

جرد کوشکنر، همسر ایوانکا دختر پرزیدنت ترامپ، به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهوری در کاخ سفید خدمت می‌کند و تلاش‌هایی را نیز برای میانجیگری بین اسرائیل و طرف فلسطینی آغاز کرده است.

جیسون گرین بلات حدود یک ماه پیش و در پی بالا گرفتن نا آرامی ها در اورشلیم، بابت اتخاذ تدابیر امنیتی نیروهای اسرائیلی در حریم شریف، برای میانجیگری به منطقه سفر کرده بود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

کاخ سفید نماینده ویژه مذاکرات برای صلح خاورمیانه می‌فرستد


خبرخوان هفته

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۸ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی