کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال در تلگرام که به اشتباه فرستاده شده

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال در تلگرام که به اشتباه فرستاده شده

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام گاهی اوقات آنقدر مهم و واجب می شود که دلتان میخواهد هرچه زودتر یک راه حل برای این مشکل پیدا کنید. چه بسیار مواقعی که در تلگرام ، شبکه اجتماعی موبایلی محبوب ایرانیان ، به اشتباه یک پیام را به شخصی ارسال کرده‌اید در حالی که اصلا همچین قصدی نداشتید اما به نظر می‌رسد چاره‌ای دیگر ندارید و باید منتظر بمانید تا آن شخص پیام را بخواند و بعد معذرت خواهی کنید و یا احتمالا شرمنده از عملی که اتفاق افتاده است. اما امروز یک ترفند را به شما می‌آموزیم که دیگر این عرق سرد پس از فرستادن پیام اشتباه بر صورت شما ننشیند چرا که در هاو کن یو برای این موضوع هم ترفند و راه‌حلی داریم.

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال در تلگرام که به اشتباه فرستاده شده

تلگرام امروزه به یکی از برترین و البته پر کاربرد‌ترین اپلیکیشن‌های دنیای فناوری تبدیل شده است و آثار این اپلیکیشن در سرزمین ما ایران بیشتر از سایر کشور‌ها قابل مشاهده است.

از همین رو برآن شدیم تا یک ترفند کاربردی دیگر از سری ترفند‌های تلگرام را برای شما دوستان عزیز مهیا کنیم. در این ترفند کاربردی شما یاد خواهید گرفت که چگونه زمانی که به صورت اشتباه یک پیام را برای شخصی فرستادید که نباید می‌فرستادید را پاک یا کاری کنید که شخص مقابل این پیام را نبیند. با “هاو کن یو” یا ” چگونه می‌توانید” همراه باشید.

 مراحل:

۱) قبل از آنلاین شدن بلاکش کنید: پس از اینکه متوجه شدید پیام را به اشتباه برای شخصی ارسال کرده‌اید بلافاصله دست به کار شده و شخص مورد نظر را بلاک کنید. برای بلاک کردن شخص هم کار ساده‌ای پیش رو دارید و تنها می‌بایست بر روی نام شخص زده و سپس در پنجره مشخصات شخص مطالبق شکل block را بزنید.

 photo_2016-03-24_17-24-03-576x1024

۲) اجازه دهید شخص آنلاین شود: یک زمان نسبی را در نظر بگیرید و زمانی که مطمئن شدید آن شخص آنلاین شده است حال وی را از حالت بلاک خارج کنید.

برای خارج کردن از حالت بلاک دقیقا باید کاری شبیه به بلاک را انجام دهید.

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال در تلگرام که به اشتباه فرستاده شده

photo_2016-03-24_17-19-37-576x1024 

با این ترفند دیگر شخص مورد نظر پس از آنلاین شدن و آنبلاک شدن پیام به اشتباه فرستاده شده را نمیبیند و شما به راحتی می‌توانید از این حادثه نچندان خوشایند که بسیار احتمال می‌رود برای اشخاص مختلف اتفاق بیفتد جان سالم به در ببرید. اما به خاطر داشته باشید که پس از بلاک کردن شخص مورد نظر حتما وی را از حالت بلاک خارج کنید چرا که این شخص در این حالت به هیچ عنوان نمیتواند پیامی به شما ارسال کند.

سایت کسب و کار بازده

منبع:howcanu

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال در تلگرام

جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱,۱۷۳ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی