کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چه‌قدر از زندگی خود راضی هستید؟

ما فقط یک بار فرصت زندگی داریم. کیست که نخواهد این یک بار را به بهترین نحو زندگی کند در این نوشتار سه تصویر گرافیکی می‌بینید که چیزهای مهمی را نشان می‌دهند که باید به کار بگیریم تا بیش‌تر از زندگی‌مان راضی باشیم.

زندگی

توجه داشته باشید که این تصاویر گرافیکی برای اثبات برخی از ایده‌های کلیدی استفاده شده‌اند اما بر اساس علم یا همراستا با قوانین مطلق ریاضی نیستند.

motivation_hand

۱. چه‌قدر برای زندگی انگیزه دارید؟

ممکن است فکر کند که هر کسی باانگیزه‌تر است، شادتر است و در نتیجه رضایت او از زندگی بالاتر است. هرچند، توجه داشته باشید که انگیزه فقط مرتبط با اشتیاق است، وکاری با برنامه‌ریزی یا تعیین اهداف که قدم‌هایی به طور اساسی مهم برای موفقیت هستند، ندارد. زمانی که انگیزه داریم، برای انجام بهتر کارها تشویق می‌شویم، یا در اثر هیجانی که با خود دارد کور می‌شویم. زمانی که شخص انگیزه دارد اما فاقدمنطق و خط فکری روشن است، ممکن است با درهم‌شکستن و در شرایطی بدتر از داشتن کمی انگیزه کار خود را به پایان برساند. به همین دلیل است که منحنی رضایت از زندگی تا این حد در تصویر گرافیکی افت و خیز دارد.

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

نویسنده:کلوئی چانگ

منبع: لایف‌هک

//بازده//

(مشاهده ۱۴۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “چه‌قدر از زندگی خود راضی هستید؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫991 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت