کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چرا هتل های ترامپ مسافر ندارند

در این نوشتار به این پرسش که چرا هتل های ترامپ مسافر ندارند پاسخ داده می‌شود.

هتل های متعلق به ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا که با سخنرانی و موضع گیری‌های افراطی شهرت جهانی یافته، با سقوط چشمگیری مواجه شده‌اند.

ترامپ
طبق آمار منتشر شده رزو اتاق در هتل‌های متعلق به دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهور تندروی آمریکا در سال جاری – ۲۰۱۶ به میزان چشمگیری کاهش یافته است. این بررسی‌ها که براساس مقایسه رزوها درسه ماه نخست سال جاری با سه ماه نخست سال ۲۰۱۵ صورت گرفته حاکی از آن است که گروه هتل‌های ترامپ درحدود ۵۹ درصد در ثبت نام‌های امسال کاهش داشته است . این رقم درهتل ترامپ سوهو واقع درنیویورک به ۷۴ درصد کاهش نیز رسیده است. هتل بین‌المللی ترامپ‌ درلاس وگاس نیز شاهد ۷۱ درصد کاهش بوده و برج و هتل بین‌المللی ترامپ‌ در تورنتو نیز با ۴۷ درصد سقوط مواجه شده است.
این درحالی است که گزارش‌ها خبر از افزایش کلی در شمار رزو جا در هتل‌های بین‌المللی آمريكا از آغاز سال ۲۰۱۶ داده‌اند.
این گزارش اظهارات ترامپ‌ را در کمپین انتخاباتی‌اش برای ریاست جمهوری آمریکا دراین زمینه بسیاری موثر می‌داند. ترامپ‌ در بیشتر سخنرانی‌ها و اظهارات خود سخنان تحریک آمیزی درباره موضوعات مختلف ازجمله ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا زده است. هرچند که این اظهارات از سوی برخی مسلمانان عمدتا مسخره و خنده دار تلقی شده است.

سایت کسب و کار بازده

چرا هتل های ترامپ مسافر ندارند

منبع: توریسم

(مشاهده ۴۱۰ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “چرا هتل های ترامپ مسافر ندارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫579 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت