کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پیش‌نویس قطعنامه تا ۱۶ روز دیگر در شورای امنیت تصویب می‌شود

خبرگزاری تاس به نقل از منابع دیپلماتیک نوشته است پس از جمع‌بندی مذاکرات، پیش‌نویس قطعنامه مربوطه ظرف مدت کوتاهی به شورای امنیت سازمان ملل می‌رود.

iran-talks4.jpg

به گزارش بازده، خبرگزاری روسی تاس روز سه‌شنبه به نقل از یک منبع آگاه گزارش داده است که پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، پیش‌نویس قطعنامه‌ مربوطه ظرف مدت کوتاهی به شورای امنیت سازمان ملل رفته و در آنجا به تصویب می‌رسد.

به گفته این منبع دیپلماتیک که عضو یکی از هیات‌های غربی حاضر در وین است، «این روند می‌تواند تا پایان ماه (میلادی) تکمیل شود.»

تاس همچنین به نقل از یک منبع دیپلماتیک دیگر نوشته است که پیش‌نویس قطعنامه می‌تواند ظرف یک تا سه روز، به دبیرخانه شورای امنیت سازمان ملل ارائه شود.

به نقل از فارس، وی با بیان اینکه این روند «زمان کوتاهی می‌برد»، افزود: «این امر تقریبا بلافاصله، ظرف یک تا سه روز انجام می‌شود.»

به نوشته تاس، در قطعنامه شورای امنیت جزییات تعهدات طرفین در مورد مسئله تحریم‌ها، ساز و کار نظارت و همچنین رفع اختلافات احتمالی، تشریح شده است.

پیش از این هم خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع آگاه نوشته بود که در حالت ایده‌آل، قطعنامه مربوطه، ممکن است تا پایان ماه جاری میلادی تصویب شود.

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی