کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پیش فروش هتل های زیر آب شروع شد

شگفتی و زیبایی زیر آب‌ ها باعث شده که موج تازه‌ای از ساخت هتل و رستوران‌های زیر آب شکل گیرد و از این رو پیش فروش هتل های زیر آب شروع شد.

هتل های زیر آب

شرکت هتل‌ های زیر آبی “پلنت اوشن” که امتیاز ساخت اینگونه هتل‌ ها را دریافت کرده ،پروژه‌های مختلفی در مصر، مالزی، هاوایی  و باهاماس در دست احداث دارد.
هزینه ساخت پروژه تازه این گروه ، ۲۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

در این پروژه‌ها ،طراحی‌های مختلفی توسط طراحان مطرح ارایه شده که یکی از آنها هتلی با چشم انداز پانورامیک در عمق ۸ و نیم متری آبها است.

این هتل‌ دارای ۱۲ اتاق لوکس مجزا است که توسط آسانسوری دریایی مهمانان را از دنیای زیر آب به بالا و برعکس منتقل می‌کند.

مطلب مرتبط: ۱۰ گران‌ترین اتاق هتل در دنیا

“تونی وب” طراح این هتل‌ می‌گوید:” کار ما به گونه‌های گیاهی و جانوری دریا و صخره‌های مرجانی آسیب نمی‌زند. قبل از احداث هر هتلی، مکان مورد نظر از همه لحاظ بررسی می‌شود تا آسیبی به زندگی زیر آب‌ها وارد نشود و در عین حال هتلی، امن، زیبا و حفاظت شده برای گردشگران ماجراجو داشته باشیم.

مطلب مرتبط: موفق ترین کشور دنیا در گردشگرى

او همچنین گفت: “این هتل‌ در حقیقت نوعی کشتی یا زیردریایی محسوب می‌شود که با تکنولوژی الکترومکانیک پیش رانشی حرکت کرده تا در مواقع طوفانی جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند.” خریداران علاقه‌مند می‌توانند هر واحد(اتاق) را به مبلغ ۳ میلیون دلار خریداری کنند و مکان آن را به دلخواه در محدوده مشخص شده، تعیین کنند.

هتل های زیر آب


سایت کسب و کار بازده

پیش‌فروش هتل های زیر آب شروع شد

منبع: توریسم آنلاین


 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی