کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پیش‌بینی وضعیت هوا تا آخر هفته

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هوا شناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب به کشور، از تقویت این سامانه طی روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ۲۳ تا ۲۶ فروردین خبر داد.

بارش-باران

احد وظیفه در این باره گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌ها و داده های هواشناسی، امروز مناطقی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور، افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

وی اظهارکرد: از بعدازظهر امروز با ورود سامانه بارشی فعالی از شمال غرب و غرب به کشور، برای استان های واقع در این مناطق و بتدریج دامنه های جنوبی البرز، افزایش ابر، وزش باد، رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ۲۳ تا ۲۶ فروردین، این سامانه تقویت شده و فعالیت آن در نیمه غربی و پاره‌ای نقاط شرق و شمال شرق کشور خواهد بود، افزود: هم‌چنین در روزهای یاد شده بارش تگرگ در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.

به گفته‌ی وظیفه، شدت این بارش‌ها، روز دوشنبه ۲۳ فروردین، در جنوب آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، شمال ایلام، دامنه های البرز در تهران، البرز و قزوین و روز سه شنبه ۲۴ فروردین، در جنوب کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال خوزستان، همدان و مرکزی خواهد بود.

وی در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهارکرد: آسمان تهران در روز دوشنبه، نیمه ابری تا ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۲۲ و ۱۳ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه، ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد، با احتمال تگرگ با حداکثر و حداقل دمای ۱۸ و ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

منبع: ایسنا

//بازده//

(مشاهده ۳۲ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

یک دیدگاه در “پیش‌بینی وضعیت هوا تا آخر هفته”

  1. کامارو می‌گه:

    چه تصویر زیبایی ی ی….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫388 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت