کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پیش‌بینی روند طلا در بازار تهران در چند روز آتی

رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: شاهد نوسانی غیرعادی نخواهیم بود و جو آرام فعلی در بازار حفظ خواهد شد.

 

gold-tehran.jpg

پس از جمع بندی‌های هسته‌ای صورت گرفته میان ایران و گروه۱+ ۵ قیمت طلا در بازار تهران با کاهش جدی رو به رو شد به گونه‌ای که قیمت سکه طرح قدیم و جدید به کمترین میزان خود در چند ماه و حتی سال اخیر رسید.

برهمین اساس؛ این کاهش قیمت طلا تا جایی ادامه داشت که به اذعان کارشناسان قیمت سکه به کمترین میزان خود در سه سال گذشته رسید.

اما طی چند روز گذشته این روند نزولی شکسته شد و سکه باز به قیمت ۹۰۰ تومانی خود بازگشت به طوری که هر روز شاهد نوسانی هرچند اندک در این بازار هستیم.

در همین راستا محمد کشتی آرای رییس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص چرایی این نوسانات در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهارکرد: افزایش قیمت طلا در چند روز گذشته با وجود روند کاهشی در نرخ جهانی رخ داده است و علاوه بر این نیز نوسانات چند روز گذشته نرخ ارز نیز خود عاملی برای ایجاد نوسان در این بازار و قیمت طلا شده است.

وی افزود: در کل در قیمت جهانی با حدودا ۱۰ دلار کاهش قیمت طلا روبه رو بوده‌ایم در حالی که در بازار طلا تهران چند روز گذشته با افزایش رو به رو بوده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص پیش‌بینی چند روز آینده بازار طلا اظهارکرد: از نظر من با توجه به روند فعلی هفته آتی نیز همین روند را تجربه خواهد کرد و شاهد نوسانی غیرعادی نخواهیم بود و جو آرام فعلی در بازار حفظ خواهد شد.

//بازده//

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی