کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پیروزی مرکل در انتخابات آلمان تاریخ ساز شد

انتخابات پارلمانی در آلمان برگزار شد. نتایج اولیه از پیروزی حزب حاکم دموکرات مسیحی به رهبری آنگلا مرکل خبر می دهد و پیروزی مرکل در انتخابات آلمان تاریخ ساز شد.

پیروزی مرکل در انتخابات آلمان تاریخ ساز شد

نتایج اولیه حاکیست حزب راست میانه آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، حزب اتحاد دموکرات مسیحی با کسب ۳۴.۷ درصد کل آراء، ۲۲۰ کرسی پارلمان را از آن خود کرده است. پیروزی دموکرات مسیحی های در انتخابات روز یکشنبه به معنی چهارمین دوره زمامداری آنگلا مرکل بعنوان صدراعضم آلمان تلقی می شود.

حزب اتحاد سوسیال دموکرات آلمان به رهبری مارتین شولتز که با ۲۱.۷ درصد آراء موفق به کسب ۱۳۷ کرسی شد با اذعان به شکست در انتخابات یکشنبه وعده داد به اپوزیسیون بپیوندد.

بزگترین شگفتی انتخابات روز یکشنبه راهیابی AfD حزب دست راستی آلترناتیو برای آلمان به پارلمان بود که از پس از سرنگونی حکومت نازی هیتلر هیچگاه موفق به کسب حدنصاب آراء برای ورود به پارلمان نبود. حزب آلترناتیو برای آلمان در انتخابات پارلمانی با کسب ۱۳.۸ درصد آرا، ۸۷ کرسی در پارلمان جدید آلمان را به خود اختصاص داد.

حزب آلترناتیو برای آلمان به گفته تحلیلگران ورودش به پارلمان را مدیون حضور و فعالیت وسیع انتخاباتی اش در شبکه های اجتماعی نظیر تویتر و فیسبوک است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پیروزی مرکل در انتخابات آلمان تاریخ ساز شد


خبرخوان هفته

(مشاهده ۳ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “پیروزی مرکل در انتخابات آلمان تاریخ ساز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫408 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت