کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پلوسی: ایرانیان سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی آمریکا دارند

نانسی پلوسی هبر اقلیت دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده بیان کرد ایرانیان سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی آمریکا دارند.  پلوسی در بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن نوروز، نقش مهاجران ایرانی در جامعه آمریکا را ستود و گفت ایرانی-آمریکایی‌ها سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی در کشور داشته‌اند.

ایرانیان سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی آمریکا

نانسی پلوسی در این بیانه خطاب به سازمان جوامع ایرانی آمریکایی که قرار است مراسم سال نو ۱۳۹۶ خورشیدی را در محل کنگره آمریکا در شهر واشنگتن برگزار کنند، ضمن تبریک سال نو، گفت آمریکا ملتی سربلند از مهاجران است.

وی در ادامه گفت «هر شخص یا خانواده‌ای که به اینجا می‌آید – خواه در ۲۰۰ سال پیش و خواه در ۲ سال پیش – با خود خوش‌بینی، عزم و اراده و شهامت را با خود به همراه می‌آورد؛ ویژگی که بطور منحصر بفردی آمریکایی است.

به گفته خانم پلوسی «سهم استثنایی جوامع ایرانی آمریکایی در علم، امور مالی و خدمات عمومی (ایالات متحده)، نقشی حیاتی در کمک به ارتقای گوناگونی و برابری در کشور ما و در ایران داشته است.»

این عضو ارشد منگره آمریکا از حزب دموکرات همچنین خطاب به سازمان جوامع ایرانی آمریکایی می‌نویسد «ارزش های دموکراتیکی که اعضای سازمان شما مدافع آنها هستند، نمونه‌ای است از آنچه که کشور ما را نیرومندتر می‌کند.»

وی با بیان این که «احترام به حقوق بشر، برابری جنسیتی، و تحمل مذهبی و قومی آرمان هایی هستند که من در کنگره عمیقا به آنها متعهد بوده و نیروی پیش‌ برنده در راستای تحقق تغییرات در ایران هستند،» تاکید کرد که «ادامه فعالیت‌های شما و تعهدتان به مردم ایران، امری حیاتی و مهم در این دوران پرچالش است.»

قرار است روز چهارشنبه مراسم به مناسبت نوروز در کنگره آمریکا برگزار شود.

جان مک کین رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا، جوزف لیبرمن سناتور پیشین، فرانسس تاونسند مشاور امنیت ملی جرج دبلیو بوش رئیس جمهوری اسبق آمریکا و لینکلن بلومفیلد معاون پیشین وزارت خارجه ایالات متحده، در مراسم نوروز ۱۳۹۶ در کنگره سخنرانی کنند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پلوسی: ایرانیان سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی آمریکا دارند


(مشاهده ۲۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “پلوسی: ایرانیان سهمی استثنایی در علم و خدمات عمومی آمریکا دارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫169 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت