کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پرینت ۳ بعدی از شاهکارهای هنری برای لذت بردن نابینایان و کم‌بینایان

پرینت ۳ بعدی از شاهکارهای هنری برای لذت بردن نابینایان و کم‌بینایان

در این مقاله کوشش می شود نوآوری های جدید در زمینه ی پرینت ۳ بعدی از شاهکارهای هنری برای لذت بردن نابینایان و کم‌بینایان معرفی شود.

ما هنگامی که یک شاهکار هنری را تحسین می‌کنیم، اغلب درمورد هنرمندی که خالق آن اثر است، واسطه‌ی آن، و شاید الهامی که پشت آن اثر است فکر می‌کنیم.

UnseenArt1.jpg

چیزی که معمولا در نظر نمی‌گیریم این است که آن‌قدر خوش‌بخت هستیم که می‌توانیم ببینیم واقعا چه‌چیزی مقابل‌مان است. مارک دیلان، کسی که پشت اقدام “هنر نادیده”(Unseen Art) است، توضیح می‌دهد: “آدم‌های زیادی در دنیا وجود دارند که تمام عمرشان از آثار هنری کلاسیک شنیده‌اند اما نمی‌توانند آنها را ببینند.” این پروژه سعی دارد برای حل این مشکل، به نابینایان و کم‌بینایان فرصتی برای لمس آثار هنری فاخر بدهد که در قالب پرینت‌های ۳ بعدی درآمده‌اند.

UnseenArt6.jpg

دیلا اضافه می‌کند: “ما باور داریم نمایش آثار باکیفیت هم نابینایان و هم بینایان را قادر خواهدساخت به روشی جدید از هنر لذت ببرند، و راه را برای اهدای آثار بیش‌تر باز خواهدکرد. چون همه‌ی آثار تولید شده به‌طور رایگان در وب‌گاه موجود خواهدبود، می‌توان یک نمایشگاه رسمی را از هر جای دنیا بارگیری و پرینت کرد تا تاثیر مثبت فوق‌العاده‌ای داشته‌باشد.”

UnseenArt3.jpg

تاکنون، مونالیزا تنها اثر هنری ۳ بعدی کامل شده‌است، اما موزه‌داران دارند آماده می‌شوند تا یک مجموعه‌ی کامل گردآوری کنند. هنر نادیده(Unseen Art) برای کمک به این هدف معنی‌دار کمپینی به راه انداخته‌است که به حامیان مونالیزای قابل لمس خودشان را می‌دهد. آنها می‌توانند این اثر را نگه دارند یا به سازمانی اهدا کنند که نابینایان و کم‌بینایان را حمایت می‌کند. دیلان در پایان می‌گوید: “با همراه شوید تا تاثیر جهانی ایجاد کنیم و به نابینایان و کم‌بینایان و همه‌ی علاقه‌مندان هنر این امکان را بدهیم که شخصا الهام، معرفت، و احساسات تامل‌برانگیزی را تجربه کنند که آن هنر معنی‌دار خلق می‌کند.”

 

fdtgipoij.png


سایت کسب و کار بازده

پرینت ۳ بعدی از شاهکارهای هنری برای لذت بردن نابینایان و کم‌بینایان


مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی