کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پایان جهان با رمزگشایی صور فلکی: ۲۳ سپتامبر آخرالزمان است

بنا بر پیشگویی‌های کتاب مقدس مسیحیان انجیل لوقا ۲۳ سپتامبر پایان جهان است. به گفته آنها گرفتگی خورشید روز ۲۱ اوت در آمریکا، نشانه‌ای از پایان جهان بوده است و بزودی به حیات در زمین با برخورد سیاره‌ای سهمگین پایان داده خواهد شد.

پایان جهان

متخصصان مسیحی علم‌الاعداد ادعا می کنند که بنا بر اسرار کشف شده از انجیل لوقا، توصیف آیه‌های انجیل با ۲۱ اوت یعنی روزی که خورشید گرفتگی بزرگی در آمریکا به وقوع پیوست، ۲۵ اوت یعنی زمانی که طوفان سهمگین «هاروی» روی داد و ۲۶ اوت زمانی که سیل شهر هوستون در ایالت تگزاس را در آب فرو برد، مطابقت دارد.

این نظریه پردازان می گویند که پس از رمزگشایی کدهای کتاب مقدس و نشانگر تاریخی «هرم بزرگ جیزه» در مصر به این نتیجه رسیده اند که ۲۳ سپتامبر آغاز دوره سقوط ما قبل از ظهور و سپس ظهور دوباره مسیح خواهد بود.

آنها همچنین به یکی از عبارتهای مشهور انجیل اشاره می کنند که می گوید: «علامت بزرگی در آسمان دیده می شود؛ زنی که لباسی از خورشید به تن دارد و ماه در زیر پاهایش است و بر سرش تاجی با ۱۲ستاره دارد ظاهر می شود. او باردار است و از درد زایمان اشک می ریزد.»

نظریه پردازان معتقدند که منظور از این زن در کتاب مقدس، برج سنبله (دوشیزه یا خوشه)، ششمین برج فلکی است و در ۲۳ سپتامبر ماه و خورشید در برج سنبله خواهند بود. این رویداد هر ۱۲سال یک بار روی می دهد اما امسال یک همگرایی سیاره‌ای دیگر نیز روی می دهد که نشانه‌ای از «شیر یهودا» است. این یک رویداد بی‌سابقه است که در کتاب مقدس پیش بینی شده است.

بر این اساس مدافعان این نظریه از جمله دیوید مید پیش بینی کرده اند که سیستم سیاره‌ای اساطیری مشهور به «نیبیرو» یا «سیاره ایکس» که یکی از گزینه های نابودی زمین است، در ۲۳ سپتامبر در آسمان پدیدار خواهد شد. به گفته دیوید مید، این سیستم پس از ظاهر شدن در آسمان در ماه اکتبر به سمت زمین خواهد آمد و به دلیل نیروی گرانشی قدرتمندی که دارد، آتشفشانها فعال شده و فوران‌های عظیم آتشفشانی، سونامی و زمین لرزه آغاز می شوند.

اگرچه این نظریه پایان جهان طرفداران خود را دارد اما ناسا، سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا بارها اعلام کرده است که تئوری «سیاره ایکس» یک تئوری غیرواقعی است و چنین چیزی وجود خارجی ندارد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پایان جهان با رمزگشایی صور فلکی: ۲۳ سپتامبر آخرالزمان است


خبرخوان هفته

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۳۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی