کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وضعیت فروش تویوتا و لکسوس در ایران

ایرتویا، نماینده انحصاری تویوتا ژاپن در ایران، اخیرا اقدام به انتشار بخشنامه جدید فروش محصولات خود کرده است.

lek.png

به گزارش بازده به نقل از اتونیوز، در این بخشنامه، انواع مدل‌های ۲۰۱۶ تویوتا، بزرگ‌ترین خودروساز جهان، دیده می‌شود که در زیر به صورت خلاصه به آن اشاره خواهیم کرد.
در بخشنامه فروش شماره ۶ شرکت ایرتویا، تویوتا کمری ۲۰۱۶ طراحی جدید، که به نظر می رسد پس از طراحی مایوس کننده نسل قبلی کمری حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت، در دو تیپ GL و GLX S.SPL و با تحویل ۳۰ روزه به فروش می رسد.
تویوتا هایلوکس ۲۰۱۶ (با طراحی جدید) و یاریس هاچ بک و سدان مدل ۲۰۱۶، از دیگر خودروهای با تحویل کوتاه مدت و قیمت قطعی این بخشنامه می باشد.
علاوه بر آن، فروش تویوتا کرولا ۲۰۱۶، تویوتا روفور ۲۰۱۶ و همچنین کمری هیبرید ۲۰۱۶ نیز با شرایط فروش مشارکتی و قیمت علی الحساب آغاز شده است. کمری هیبرید، از پرطرفدارترین محصولات شرکت تویوتا می باشد که به عنوان یک خودروی سدان شهری پاک توانسته است توجه علاقه مندان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جلب کند.
و اما سری هم بزنیم به وضعیت فروش برند محبوب و لوکس تویوتا، لکسوس، که اخیرا برای چندمین سال پیاپی در صدر مورد اعتماد ترین برندهای خودروی دنیا قرار گرفت.
مدل ۲۰۱۶ خودروی لکسوس NX که با ورود خود به بازار سر و صدای زیادی به پا کرده است، برای اولین بار در دو تیپ هیبرید و توربوشارژر و با قیمت علی الحساب به فروش می رسد.
علاوه بر آن، خودروی محبوب لکسوس ES250 با تغییراتی که در مدل ۲۰۱۶ خود (چه به لحاظ ظاهر و چه به لحاظ امکانات رفاهی و ایمنی) داشته است، برای اولین بار و به صورت تحویل کوتاه مدت و با قیمت قطعی به علاقه مندان عرضه می شود.
فروش مدل ۲۰۱۶ تنها خودروی هاچ بک لکسوس یعنی CT200 که دارای سیستم پیشرانه هیبریدی می باشد نیز با شرایط تحویل کوتاه مدت آغاز شده است.
نکته قابل توجه در بخشنامه جدید ایرتویا، حذف فروش اقساطی خودروهای لکسوس می باشد که به نظر می رسد این کار برای مدیریت خودروهای موجود برند لکسوس است.
علاوه بر موارد بالا، به نظر می رسد افزایش قیمت ارز در هفته های اخیر گریبان واردکنندگان را یکی پس از دیگری گرفته و آنها را وادار به افزایش قیمت کرده است که این موضوع، در بخشنامه اخیر ایرتویا و افزایش قیمت غالب خودروهای تویوتا و لکسوس نیز مشهود می باشد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش محصولات مختلف ایرتویا، می توانند به شعب و نمایندگی های مجاز این شرکت و یا وب سابت www.irtoya.com  مراجعه کنند.

سایت کسب و کار بازده

منبع: اتونیوز

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی