کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزیر انرژی روسیه و مدیران ۱۰ شرکت بزرگ نفتی به ایران آمدند

وزیر انرژی روسیه و مدیران اجرایی ۱۰ شرکت نفت و انرژی این کشور به ایران آمدند تا طی ۲ روز، موضوعات مهم انرژی و سرمایه‌گذاری در کشورمان را بررسی کنند،‌ امروز بعد از ظهر با وزرای اقتصاد و نیرو دیدار می‌کنند.

energy-russa.jpg

الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه به همراه مدیران اجرایی ۱۰ شرکت نفتی به ایران آمده است تا با مسوولان کشورمان درباره موضوعات مهم انرژی و شرایط قیمت جهانی نفت گفت‌وگو کند.

این هیأت قرار است طی اقامت دو روزه در ایران با مسوولان انرژی و نیز وزرای اقتصاد، نفت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیرو دیدار و گفت‌وگو کنند.

برخی کارشناسان اعلام می‌کنند حضور تعداد زیادی از شرکت‌های نفتی در ایران برای سرمایه‌گذاری قدرت انتخاب ایران را بیشتر خواهد کرد.

به گزارش APA بخشی از صحبت‌های این هیئت انرژی روسی در ایران بررسی قیمت‌ جهانی نفت و همکاری کشورهای عضو و غیر عضو اوپک خواهد بود.

دیروز نیز کشورهای عضو اوپک به همراه ۸ کشور غیر عضو از جمله روسیه در وین اتریش نشست کارشناسی داشتند تا به تعاملی در میزان عرضه نفت برسند. آنها معتقدند عدم تعادل در عرضه قیمت را کاهش داده است.

قیمت جهانی نفت طی یکسال گذشته بیش از یک سال کاهش داشته است.

منبع: فارس

سایت کسب و کار بازده

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی