کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزیر امور خارجه آلمان پس از ۱۲ سال به ایران آمد

«فرانک والتر اشتاین مایر» وزیر امور خارجه‌ی آلمان برای شرکت در نشست مقدماتی کنفرانس امنیتی مونیخ و دیدار با مقام‌های کشورمان بامداد امروز(شنبه) وارد تهران شد.

 

eshtain.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایرنا، توسعه مناسبات سیاسی دو کشور، رایزنی درباره اجرای توافق هسته‌ای و همچنین بحث و تبادل نظر درباره تحولات منطقه به ویژه مسائل سوریه از اهداف سفر اشتاین مایر به تهران بیان شده است.
قرار است اشتاین مایر در تهران با محمدجواد ظریف، حسن روحانی و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کند.
پس از توافق هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ ، «زیگمار گابریل» وزیر اقتصاد و معاون صدراعظم آلمان در راس هیاتی اقتصادی به تهران آمده بود و اشتاین مایر دومین مقام آلمانی است که در ماه‌های اخیر به تهران سفر می‌کند.
اشتاین مایر روز یکشنبه از تهران به ریاض می‌رود تا در آنجا با عادل الجبیر و مقام‌های عربستانی درباره مبارزه با گروه‌های تروریستی تبادل نظر کند.
وزیر امور خارجه آلمان سپس از ریاض به اردن سفر می‌کند تا با مقام‌های اردنی درباره مقابه با تروریسم و مساله پناهجویان رایزنی‌هایی داشته باشد.
به گزارش ایرنا، از زمان رواج تروریسم در خاورمیانه و شمال آفریقا، اروپا نیز شاهد رخدادهای تروریستی بوده و این در حالی است که در ماه‌های اخیر سیل مهاجرت از کشورهای آسیب دیده از افراط‌گرایی و تروریسم در منطقه خاورمیانه به سمت اروپا، باعث بروز مشکلات جدی در این کشورها شده است.
از سوی دیگر، جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز تحرکات تروریستی در منطقه، به طور قاطع و جدی وارد مبارزه با این جریانات شد و اروپایی‌ها امروز بیش از هر زمان دیگری به نقش و تاثیرات غیرقابل انکار ایران در حل و فصل بحران تروریسم و به تبع آن جلوگیری از تشدید بحران مهاجرت واقف هستند.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

چکیده‌ی مهمترین اخبار اقتصادی، سیاسی، و فرهنگی – هنری ایران در هفته‌ی گذشته

۱۰ چیز که امریکایی‌ها بیش‌ترین ترس را از آنها دارند

۳ روش که چگونه سرمایه‌گذاری کنیم؟

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی