کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزرای علوم ایران و ایتالیا یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

یادداشت تفاهم همکاری دانشگاهی، علمی و فناوری میان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران و وزیر آموزش دانشگاه‌ها و تحقیقات ایتالیا امضا شد.

iran-italy.jpg

به گزارش بازده و به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران و خانم استفانی جانینی، وزیر آموزش، دانشگاه‌ها و تحقیقات ایتالیا پس از دیدار و گفت‌وگو درباره‌ی راه‌های افزایش همکاری‌های علمی، این یادداشت تفاهم را امضا کردند.

براساس این یادداشت تفاهم، دو طرف، دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی علاقه‌مند به همکاری را تعیین و نسبت به تشکیل گروه‌های کارشناسی دوجانبه برای تعریف فعالیت‌های مشترک، برنامه‌ها و طرح‌های علمی مورد توجه دوطرف اقدام می‌کنند.

هم‌چنین دو طرف توافق کردند که همکاری‌های مشترک در مراکز رشد، گروه‌های فناوری و پارک‌های علم و فناوری بین دو کشور ایران و ایتالیا را تسریع کنند.

براساس بند دیگری از این یادداشت تفاهم، هر یک از دو طرف بودجه لازم را در چارچوب امکانات مالی خود تا سقف ۱۰۰ هزار یورو برای حمایت از تبادل طرح‌های مختلف تحقیقاتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکتری و محققان جوان برای یک دوره سه ساله ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ در زمینه‌های مشترک و مورد علاقه تامین می‌کنند.

پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های مشترک و مورد علاقه شامل علوم انسانی و علوم اجتماعی، موزه‌نگاری، میراث هنری و فرهنگی، علوم طبیعی، علوم زیستی و پزشکی، مهندسی و فناوری اطلاعات است.

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۵ هشدار که وقت اخراج مدیر شرکت فرا رسیده ‌است
خبر آمد خبری در راه است
کنگره امریکا جزئیات اموال توقیف شده ایران در این کشور را منتشر کرد
70 درصد مشکلات اقتصادی ایران، درون‌مرزی است
مشکل اصلی اقتصاد ایران، کاهش شدید فروش بنگاه‌ها است/ صفر شدن بنگاه‌داری ممکن نیست
دولت اوباما اجرای توافق با ایران را شروع کرد
رویترز: غول داروسازی دانمارک منتظر لغو تحریم نماند وارد بازار ایران شد
مایکروسافت به ایران می‌آید
روحانی شنبه به ایتالیا سفر می‌کند
این روستای ایتالیایی ۳۰۰ فرد بالای ۱۰۰ سال دارد
مرکز توسعه تجارت ایران و اروپا بازگشایی می‌شود
خودروسازان آلمانی به ایران می‌آیند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی