کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزرای علوم ایران و ایتالیا یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

یادداشت تفاهم همکاری دانشگاهی، علمی و فناوری میان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران و وزیر آموزش دانشگاه‌ها و تحقیقات ایتالیا امضا شد.

iran-italy.jpg

به گزارش بازده و به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران و خانم استفانی جانینی، وزیر آموزش، دانشگاه‌ها و تحقیقات ایتالیا پس از دیدار و گفت‌وگو درباره‌ی راه‌های افزایش همکاری‌های علمی، این یادداشت تفاهم را امضا کردند.

براساس این یادداشت تفاهم، دو طرف، دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی علاقه‌مند به همکاری را تعیین و نسبت به تشکیل گروه‌های کارشناسی دوجانبه برای تعریف فعالیت‌های مشترک، برنامه‌ها و طرح‌های علمی مورد توجه دوطرف اقدام می‌کنند.

هم‌چنین دو طرف توافق کردند که همکاری‌های مشترک در مراکز رشد، گروه‌های فناوری و پارک‌های علم و فناوری بین دو کشور ایران و ایتالیا را تسریع کنند.

براساس بند دیگری از این یادداشت تفاهم، هر یک از دو طرف بودجه لازم را در چارچوب امکانات مالی خود تا سقف ۱۰۰ هزار یورو برای حمایت از تبادل طرح‌های مختلف تحقیقاتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکتری و محققان جوان برای یک دوره سه ساله ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ در زمینه‌های مشترک و مورد علاقه تامین می‌کنند.

پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های مشترک و مورد علاقه شامل علوم انسانی و علوم اجتماعی، موزه‌نگاری، میراث هنری و فرهنگی، علوم طبیعی، علوم زیستی و پزشکی، مهندسی و فناوری اطلاعات است.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۲۵ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “وزرای علوم ایران و ایتالیا یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫908 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت