کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزارت جهاد کشاورزی اعتقادی به رانت ۲ میلیارد دلاری ندارد

بازده: رئیس شورای رقابت گفت: وزارت جهاد کشاروزی مدعی است دو شرکت دولتی فقط ۱۳۰ میلیون دلار جهت واردات نهاده های دامی دریافت کرده‌اند و رانت دو میلیارد دلاری در کار نبوده است.

به گزارش بازده، رضا شیوا، در رابطه با وضعیت پرونده اعطای امتیاز وزارت جهاد کشاورزی به دو شرکت دولتی که در دستور کار این شورا قرار گرفته بود، اظهار داشت: در روند بررسی این پرونده آقای توکلی و نماینده وزارت جهاد کشاورزی در جلساتی شرکت و ادله هایی را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه قرار شد احمد توکلی نماینده مردم تهران مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده وزیر جهاد کشاورزی مستندات خود را به شورا ارائه دهند، گفت: در این جلسات نماینده وزارت جهاد کشاورزی مدعی بود که رانت  دو میلیارد دلاری در کار نبوده و این دو شرکت فقط ۱۳۰ میلیون دلار جهت واردات نهاده های دامی دریافت کرده‌اند.

رئیس شورای رقابت اضافه کرد: قرار است این هفته مستندات این پرونده را بررسی و در نهایت تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

به نقل از تسنیم، از بهمن سال گذشته آقای توکلی نماینده مردم تهران درباره رانت دو میلیارد دلاری در واردات نهاده های دامی در دو شرکت وابسته به وزارت جهاد کشاورزی مطالبی مطرح کرد و بعد از آن این موضوع در رسانه ها منعکس شد و در دو نامه با امضای ۱۵ و ۷  نماینده به رئیس جمهور ارائه شد.

سایت کسب و کار بازده

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی