کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ورود خودروهای هوشمند تویوتا به بازار

تویوتا موتور قصد دارد برای جا نماندن از رقابت در عرضه خودروهای خودران، تا حدود سال ۲۰۲۰ خودروهایی را به بازار عرضه کند که می‌توانند به صورت اتوماتیک خط عوض کنند، با ترافیک جاده هماهنگ شوند و از خودروهای دیگر در بزرگراه سبقت بگیرند.

auto2.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایسنا، بزرگترین خودروساز ژاپن با نمایش جدیدترین فناوری ایمنی خود به رسانه‌ها، اعلام کرد در خودروی آینده رانندگان می‌توانند گزینه اتو پایلوت را با یک سوییچ ساده فعال یا غیرفعال کنند.

تویوتا اعلام کرد امسال سه مدل در ژاپن عرضه خواهد کرد که مجهز به فناوری سیستم حمل و نقل هوشمند (آی تی اس) هستند. این فناوری امکان ارتباط خودرو با خودرو و خودرو با ارتباطات زیرساخت را فراهم می‌کند تا به رانندگان درباره خطرات احتمالی هشدار دهد.

بر اساس گزارش رویترز، تویوتا اعلام کرد فیس لیفت سدان “کراون” که هفته گذشته در بازار ژاپن رونمایی شد، نخستین خودروی جهان است که از فناوری آی تی اس استفاده می‌کند. نسل چهارم مدل هیبریدی پریوس که قرار است تا پایان سال در ژاپن رونمایی شود، یکی از این سه مدل خواهد بود.

 

 

سایت کسب و کار بازده

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی