کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

هواپیماهای ‌امریکایی از دی امسال در خطوط هوایی ایران

یک شرکت هواپیمایی داخلی با ۹ فروند هواپیمای بوئینگ فعالیت خود را از دی‌ماه امسال در مسیرهای پروازی داخلی آغاز می‌کند.

هواپیما

به گزارش بازده به نقل از تسنیم، یک شرکت هواپیمایی تازه‌ تأسیس داخلی با مجوز سازمان هواپیمایی داخلی اقدام به خرید ۹ فروند هواپیمای بوئینگ کرده که تاکنون دو فروند از آن با نظارت سازمان هواپیمایی وارد کشور شده است.

بر این اساس تا پایان پاییز امسال ۳ فروند هواپیمای بوئینگ دیگر نیز وارد کشور می‌شود و فعالیت این ایرلاین احتمالاً از دی‌ماه امسال با ۵ فروند هواپیما آغاز می‌شود.

این شرکت هواپیمایی در فاز اول برای انجام پروازهای داخلی برنامه‌ریزی کرده است.

هواپیمایی “تهران‌ایر” نیز به‌عنوان یک ایرلاین تازه‌تأسیس از اواخر امسال فعالیت خود را با ۱۱ فروند ایرباس در کشور آغاز می‌کند.

محمدعلی ایلخانی مدیرعامل هواپیمایی تهران‌ایر چند روز پیش دراین‌باره گفته بود: ۱۱ فروند ایرباس ۳۴۰ و ۳۲۱ ناوگان تهران‌ایر که عمر زیر ۱۵ سال دارند، پروازهای داخلی، منطقه و دوربرد را انجام می‌دهند.

وی افزود: از یک سال و نیم قبل کار راه‌اندازی شرکت هواپیمایی تهران‌ایر استارت خورد که در طول این مدت این ایرلاین شکل گرفت و ناوگان مورد نیاز را انتخاب کردیم.

وی با بیان “به‌طور رسمی این موضوع را به اطلاع سازمان هواپیمایی کشوری رسانده‌ایم” افزود: تا پایان سال فعالیت تهران‌ایر با تعدادی هواپیمای ایرباس در مسیرهای داخلی و خارجی آغاز می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که تهران‌ایر با چه‌تعداد هواپیما کار خود را آغاز می‌کند، بیان کرد: ناوگان تهران‌ایر درحال‌حاضر متشکل از ۴ ایرباس ۳۴۰ و هفت ایرباس ۳۲۱ است.

وی در خصوص عمر این هواپیماها هم گفت: هواپیماهای ایرباس ۳۴۰ تولید سال ۲۰۰۷ میلادی به بعد هستند و ایرباس‌های ۳۲۱ نیز زیر ۱۵ سال عمر دارند.

مدیرعامل هواپیمایی تهران‌ایر یادآور شد: از هواپیماهای ایرباس ۳۴۰ برای انجام پرواز به مسیرهای خارجی (دوربرد) و از هواپیماهای ایرباس ۳۲۱ برای مقاصد داخلی و کشورهای منطقه استفاده خواهیم کرد.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: تسنیم

 

(مشاهده ۳۸ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “هواپیماهای ‌امریکایی از دی امسال در خطوط هوایی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫748 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت